Reklama
Reklama

Cichopek umościła się w TVP i dostała... podwyżkę?! Wydała fortunę na torebkę

Katarzyna Cichopek zapewniła sobie w 2022 roku stałe miejsce w tabloidach. Najpierw zszokowała fanów decyzją o rozwodzie z Marcinem Hakielem, a potem oświadczyła, że jest zakochana w Macieju Kurzajewskim. Do tego wszystkiego doszły nieustanne ataki ze strony Pauliny Smaszcz, byłej żony prezentera. Mogłoby się wydawać, że wizerunek Kasi, oskarżanej o rzekomą zdradę męża i romans z kolegą z pracy, legł w gruzach, ale nic bardziej mylnego! Aktorka wyraźnie rozkwitła i chyba dostała podwyżkę... Ostatnio przyłapano ją z torebką za prawie 17 tysięcy złotych. Kogo na to stać w czasach stale rosnącej inflacji...

Katarzyna Cichopek: rozwód, miłość i skandale

Katarzyna Cichopek po 14 latach małżeństwa w marcu tego roku rozwiodła się z Marcinem Hakielem. Ich decyzja o rozstaniu była sporym zaskoczeniem, ponieważ para uchodziła za idealną, o czym zresztą wielokrotnie zapewniali w wywiadach. 

Jak można się było spodziewać wokół ich rozstania powstało wiele plotek. Wszyscy zachodzili w głowę, co się stało? Marcin Hakiel zdecydował się na wywiad w programie "Miast Kobiet" i nieco uchylił rąbka tajemnicy. Tancerz opowiadał Aleksandrze Kwaśniewskiej, że dał żonie wolność, o którą prosiła. Potem okazało się, że "ta wolność miała imię". Po jego wypowiedzi natychmiast pojawiły się spekulacje o rzekomej zdradzie!

Reklama

Katarzyna Cichopek nie komentowała plotek

Cichopek nie komentowała zamieszania wokół jej związku i konsekwentnie milczała. Po rozwodzie sytuacja nieco się uspokoiła. Aż pewnego dnia w mediach społecznościowych aktorki pojawiło się zdjęcie z nowym ukochanym, którym okazał się Maciej Kurzajewski. Nazajutrz para pojawiła się wirtualnie w "Pytaniu na śniadanie" i w rozmowie z Idą Nowakowską mówili o miłości, która ich połączyła. 

Nie wszyscy byli zadowoleni ze szczęścia Maćka i Kasi... Była żona prezentera, Paulina Smaszcz postanowiła dorzucić swoje trzy grosze do medialnej dyskusji. Prawie codziennie zamieszczała w sieci nowe oskarżenia w kierunku Kurzajewskiego. Głównie chodziło o zaniedbywanie relacji z synami i rodziną. Dziennikarka udzieliła też kilku wywiadów, aż... Maciek nie wytrzymał i po tym, jak odwiedziła jego mamę - co zresztą relacjonowała na swoim Instagramie - zgłosił sprawę na policję. 

Katarzyna Cichopek rozkwita przy Maćku

Kasia i Maciek postanowili odpocząć, to dlatego nie zobaczymy ich podczas Sylwestra Marzeń TVP. Wydaje się, że najgorsze para ma za sobą, a teraz pozostaje im cieszyć się sobą. Aktorka widocznie rozkwitła przez ostatni rok. Uśmiech nie schodzi jej z twarzy, w pracy wszystko się układa, a ich związek został poniekąd wykorzystany do promocji śniadaniówki, bowiem widzowie ciekawi byli, jak ta dwójka będzie się zachowywać na żywo. 

Prezenterzy umocnili swoją pozycję w TVP. Wydaje się nawet, że Cichopek dostała podwyżkę, bo jak inaczej wyjaśnić nową torebkę za prawie 17 tysięcy złotych w czasach stale rosnącej inflacji? No chyba, że torebka Louis Vuitton to świąteczny prezent... Czyżby od ukochanego?

***

Zobacz także:

Cichopek i Kurzajewski nie mogą spać spokojnie. Atak wyszedł już nawet z TVP. I to od kogo!

Cichopek pilnie rozwiała wątpliwości ws. ważnej nocy z Kurzajewskim. Pojawił się "problem" z dwoma domami 

Maciej Kurzajewski w samym centrum konfliktu. Skończyło się awanturą w "Pytaniu na śniadanie" 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama