Reklama
Reklama

Cichopek miała dostać posadkę od Muchy. Fani szybko sprowadzili ją na ziemię

Katarzyna Cichopek wraca do pracy! Po udanym urlopie z Maciejem Kurzajewskim i dziećmi będziemy mogli zobaczyć aktorkę między innymi w "Pytaniu na śniadanie", czy "M jak Miłość". Całkiem przypadkowo Kasia podczas wojaży na górskim stoku spotkała swoją koleżankę z serialowego planu, Annę Muchę. Ta złożyła jej propozycję i zapytała fanów o opinię - szybko tego pożałowała.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Powrót do Polski z bajecznych Włoch

Katarzyna Cichopek wraz ze swoim ukochanym, Maciejem Kurzajewskim wróciła już do Polski po z Włoch. Para korzysta z każdej możliwej chwili, aby wyrwać się poza granice Polski i skorzystać z anonimowości. Nic dziwnego, że wybrali Dolomity, bo pogoda dla narciarzy w naszym kraju nie jest za ciekawa.

Reklama

Katarzyna Cichopek i Anna Mucha na stoku. Padła propozycja pracy!

Ciekawym zbiegiem okoliczności było spotkanie się przyjaciółek na górskim stoku we Włoszech - jak widać, przyciąganie bratnich dusz to nie przelewki. Jak się okazało, obie aktorki porozmawiały o "tajemniczym projekcie", który Anna Mucha przygotowuje od jakiegoś czasu.

Jeśli Mucha czyta komentarze - a pewnie tak - to z pewnością zobaczyła też te negatywne w stronę Kasi. Oj, chyba pożałowała tego pytania...

Mucha zapytała fanów o opinię w sprawie Cichopek. Szybko tego pożałowała

Od razu pojawiły się głosy... dosyć sprzeczne. Jedni obserwatorzy Anny Muchy uważają, że to świetny pomysł, ponieważ aktorki znają się od lat i łączy ich fajna, aktorska chemia. A drudzy...

"Nie, za dużo jej teraz", "Nie. Kasi już podziękujemy", "Niekoniecznie, ale Panią chętnie", "Kasi ostatnio za dużo, ale przecież róbcie co chcecie i co się wam podoba", "Może jednak kogoś innego?", "Nie, tylko nie Kasia".

Nie sądzicie, że internauci są zbyt okrutni wobec Kasi?

Zobacz też:

Cichopek zaliczyła upadek na stoku! Zahaczyła o nartę Kurzajewskiego i runęła na ziemię!

Daniel Martyniuk szaleje z narzeczoną niczym Kurzopki. Spotkają się na trasie?

Kurzajewski i Cichopek dopięli swego! Sensacyjne plotki to jednak prawda! Znajomy z TVP pilnie wszystko potwierdził

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy