Reklama
Reklama

Cichopek i Kurzajewski wrócili do TVP i się zaczęło! Widzowie "Pytania na śniadanie" mocno podzieleni!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pokazali się wspólnie w "Pytaniu na śniadanie" pierwszy raz, odkąd ogłosili, że są parą. Choć zaraz po ogłoszeniu miłości doszło do łączenia z Izraelem, gdzie przebywali, teraz pojawili się już we właściwiej sobie roli, czyli prowadzących program. Widzowie śniadaniówki byli mocno podzielenie w ocenie, czemu dali wyraz w komentarzach...

Cichopek i Kurzajewski ujawnili swój romans

"Coming out" jednej z najbardziej rozchwytywanych par prowadzących w TVP przez długi czas spędzał dziennikarzom sen z powiek. Bez względu na to, jak wiele dowodów na bliską relację Cichopek i Kurzajewskiego znaleźli, wciąż nie było oficjalnego potwierdzenia ze strony samych zainteresowanych. Jakby tego było mało, Kurzajewski otwarcie zaprzeczał jakoby z koleżanką z "Pytania na śniadanie" łączyło go coś więcej niż przyjaźń.

Ale w końcu wyszło szydło z worka! Gwiazdy TVP przyznały w dzień urodzin Cichopek, że połączyło ich romantyczne uczucie. "Radosną nowinę" uczcili wywiadem udzielonym Idzie Nowakowskiej prosto z Izraela. Nie szczędzili sobie wówczas ciepłych słów i czułości. W środowy poranek fani porannego pasma TVP mogli wreszcie zobaczyć swoich ulubieńców. Jak zareagowali na ich pojawienie się przed kamerami?

Reklama

"Pytanie na śniadanie" traci widzów przez Cichopek i Kurzajewskiego?

Cichopek i Kurzajewski silili się na przerysowany profesjonalizm i rozmawiali ze sobą jedynie w kwestiach ściśle związanych z tematami poruszanymi w "Pytaniu na śniadanie". Pozwalali sobie jedynie na ukradkowe spojrzenia, jednak nie wychodzili z roli prowadzących. Ich postawa nie spodobała się jednak fanom programu, którzy nie potrafili już dłużej oddzielać prywatnego życia gwiazd od ich pracy zawodowej. Jak zauważyli, zachowanie Cichopek i Kurzajewskiego odstręczyło ich na tyle, że z trudem oglądali show lub woleli w ogóle na nich nie patrzeć i szli wprost do konkurencji.

Chciałam oglądać "Pytanie na śniadanie", ale się nie da. Kaśka i Kurzajewski, więc muszę przełączyć na "Dzień dobry TVN", szkoda;

Nie można tych ludzi oglądać;

Już nie da się słuchać i oglądać tych dwoje. Udają świętych;

Dziś po raz pierwszy nie oglądam "PnŚ". Czuję niesmak, kiedy widzę tę parę razem na antenie. Żyją w konkubinacie, a promują wartości chrześcijańskie. Brak słów na tę hipokryzję; Nie chcemy oglądać tej pary; Żenada;

Festiwal żenady czas start;

Prosimy o zmianę prowadzących - grzmieli internauci.

Widzowie TVP podzieleni ws. Cichopek

Nie wszyscy podzielili jednak ten przygnębiający nastrój. Zagorzali wielbiciele Kasi Cichopek i Maćka Kurzajewskiego starali się dzielnie wspierać parę, ale ostatecznie byli mniejszością pośród zdenerwowanych internautów.

Pogoda pochmurna, ale pani Kasia swoją pozytywną energią zaraz ją rozwieje. Miło się was słucha; 

Piękna para, fajnie, że razem prowadzą - oceniają inni.

Pozostaje nam czekać na rozwój wydarzeń. Jak myślicie, czy TVP przychyli się do próśb widzów, w trosce o oglądalność i zastąpi zakochanych innym duetem?

Zobacz też:

Kurzajewski zmienił się dla Cichopek? Smaszcz wiedziała "co się święci"

Katarzyna Cichopek szczerze o miłości z Kurzajewskim. Otworzyła nowy rozdział w życiu

Wstrząsająca wiadomość o Cichopek i Kurzajewskim. Romans, a teraz to. Chodzi o dzieci!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy