Reklama
Reklama
Tylko u nas

Cichopek i Kurzajewski wkrótce "ogłoszą zaręczyny na okładce"! Ponoć to pomysł samej Joanny Kurskiej...

Relacja Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego mknie jak burza. Para dopiero co zaliczyła debiut na ściance, a przed nimi kolejny ważny etap. Wiemy, gdzie zakochani zamierzają ogłosić radosną nowinę!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski planują ślub?!

Nie ma chyba żadnych wątpliwości, że najgorętszą parą polskiego show-biznesu w ostatnich tygodniach jest Kasia Cichopek Maciej Kurzajewski. Choć gwiazdy "Pytania na śniadanie" dość długo ukrywały swoją relację i na oficjalny coming out zdecydowały się dopiero na początku października po tym, jak Paulina Smaszcz napisała publicznie, że są razem na wakacjach, to teraz ich relacja nabrała tempa, również medialnego. Początkowo aktorka i dziennikarz unikali rozgłosu i nie wypowiadali się na temat swojej miłości, a najwięcej doniesień w tej kwestii generowały wypowiedzi byłej żony Macieja. Teraz jednak gwiazdy postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce.

Najpierw zaliczyli całuśny debiut swojego w związku w "Pytaniu na śniadanie", następnie zaczęli sobie okazywać czułości publicznie. Punktem kulminacyjnym okazała się gala z okazji 70-lecia TVP. Co prawda, ku zdziwieniu wielu osób, nie poprowadzili imprezy, ale i tak skradli całą uwagę. Udzielali wywiadów o swojej sytuacji, pozowali przytuleni, a Kasia Cichopek nawet... zaprezentowała na palcu pierścionek. Z miejsca ruszała lawina spekulacji, a Pomponikowi udało się ustalić, co "w trawie piszczy". Czeka nas nie lada nowina z ich strony!

Reklama

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się!

Cichopek i Kurzajewski na imprezie z okazji 70-lecia TVP zaliczyli swój ściankowy debiut jako para. Ponoć stoi za tym sama Joanna Kurska, która jest zachwycona romansem pary prowadzących i jest zdeterminowana, by wycisnąć PR-owo tę cytrynę. Trudno się dziwić... Okazuje się, że plan medialny rozpisano tak, by ludzie nie mieli chwili oddechu od "Kurzopków". Zaraz znów będzie o nich głośno!

"Kasia i Maciek zaręczyli się! Są razem bardzo szczęśliwi, a my cieszymy się tym szczęściem razem z nimi. Kasia przy Maćku rozkwita, a on traktuje ją jak księżniczkę. Czekamy na ślub!" - potwierdzili w rozmowie z "Party" znajomi pary.

Sama Cichopek zapytana o pierścionek, jeszcze na gali TVP, przerwała z uśmiechem wywiad. Jak udało się dowiedzieć Pomponikowi, zakochani nie zamierzają jednak długo zwlekać z ogłoszeniem radosnej nowiny.

"Już wkrótce informacja o zaręczynach zostanie potwierdzona na okładce jednego z kolorowych magazynów. Odbędzie się to z pompą, jak na gwiazdorską parę przystało. Planowana jest romantyczna sesja i wywiad" - zdradza w rozmowie z nami osoba z otoczenia narzeczonych.

Medialne zaręczyny zwiastują również nowe podejście "Kurzopków" do zamieszania medialnego wokół ich miłości.

"Początkowo zdawali się na to, co przynosił kolejny dzień, ale wobec nieustannych publikacji, plotek i komentarzy, zdecydowali, że muszą mieć nad tym więcej kontroli. Mają obok siebie osoby, również z ramienia stacji, które im doradzają i pomagają w budowaniu wizerunku w tym intensywnym dla nich czasie. Wiedzą, że sposób w jaki to wszystko zostanie przedstawione, będzie miał wpływ nie tylko na ich związek, ale i kariery" - tłumaczy nasz informator.

W takim razie wypada nam tylko pogratulować zaręczyn! Czekacie na ślub Kasi i Maćka?

***

Zobacz także:

Katarzyna Cichopek powiedziała TAK! Maciej Kurzajewski wniebowzięty

Paulina Smaszcz po debiucie "Kurzopków" rozprawia o efekcie aureoli. Znowu odleciała?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już po zaręczynach! Wiemy jak wygląda pierścionek

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy