Reklama

Reklama

Reklama

Cichopek i Kurzajewski uciekli z zimnej Polski do Azji! Świętują tam okrągłą rocznicę!

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie są ze sobą dopiero od kilku miesięcy, a już zdążyli objechać kawał świata. Obecnie przebywają w Azji, gdzie świetnie się bawią! Wygląda na to, że właśnie tam będą świętować 50. urodziny prezentera!

Cichopek i Kurzajewski już się nie ukrywają

Etap ukrywania się Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mają już dawno za sobą. Nic dziwnego, że teraz próbują sobie odbić tamten czas i na każdym kroku pokazują, jak bardzo się kochają.

Para prezenterów "Pytania na śniadanie" ogłosiła swoją miłość w październiku, w dniu 40. urodzin., a zmusiła ich do tego poniekąd Paulina Smaszcz, która postanowiła, że nie będzie dłużej milczeć. Wprawdzie trochę się zagalopowała w niektórych wyznaniach, jednak dopięła swego i spowodowała ujawnienie ich romansu. Wcześniej subtelnie próbował to wszystkim przekazać Marcin Hakiel, jednak z jego ust nigdy nie padło słowo zdrada, nie ujawnił też nazwiska adoratora swojej byłej już żony.

Reklama

Wycieczka do Izraela Cichopek i Kurzajewskiego, która tak zabolała Paulinę Smaszcz, nie była jedyną wspólną wyprawą pary za granicę. A przypomnijmy, że są razem oficjalnie od października. W międzyczasie zdążyli jeszcze odwiedzić razem Stany Zjednoczone, choć z tym wyjazdem nie afiszowali się jakoś bardzo. Do tego stopnia, że większość osób myślała, iż Kurzajewski pojechał tam sam!

Cichopek i Kurzajewski na romantycznym wyjeździe w Jordanii

Teraz z kolei udali się na romantyczny wyjazd do Jordanii! Do Walentynek jeszcze trochę zostało, zatem bardziej można obstawiać, że wyprawa jest związana z 50. urodzinami Kurzajewskiego, które przypadają 29 stycznia, jednak para postanowiła już teraz wykorzystać wolny czas i uciekli na Bliski Wschód.

Sądząc po zdjęciu, które opublikowali, humory im dopisują. Postanowili nawet wspólnie zrobić rozgwiazdę, a uśmiechy na ich twarzach są tak szerokie, że z daleka można dojrzeć biel ich zębów.

Podzielili się także z fanami filmikiem, w którym udokumentowali swój wypad.

Nie da się również nie zauważyć, że zeszło z nich ciśnienie i są szczęśliwi, że nie muszą się już ukrywać i mogą sobie pozwolić na dzielenie się fanami swoją miłością. Ci, jak się okazuje, też to zauważają.

"W końcu widać Wasza radość dzielenia się tą miłością przepięknie .. cieszcie się każda sekunda razem bo to bezcenne chwile - miejsce wyjątkowe a wy wyglądacie bajecznie" - brzmi wpis, który "polubiło" kilkadziesiąt innych osób.

"O miłość warto walczyć...", "Pasujecie do siebie", "Ale miło się na Was patrzy","Ależ piękne miejsce! A bohaterowie na pierwszym planie szczęśliwi, uśmiechnięci.... I tego Wam życzę, by każda chwila spędzona razem była najpiękniejszą i szczęśliwą! Wszystkiego dobrego!", "Popieram. Piękni, szczęśliwi. W życiu podstawą jest miłość" - czytamy.

Zobacz też:

Cichopek i Kurzajewski rozprawili się ze Smaszcz. Dostała od nich list!

Maciej Kurzajewski zrobił cosplay Hakiela? Wyglądają identycznie!

Katarzyna Cichopek dłużej już tego nie ukrywa. Powiedziała całą prawdę


 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy