Reklama
Reklama

Cichopek i Kurzajewski skompletowali wyprawkę dla dziecka! Wyszli z pełną torbą

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się na zakupy dla malucha, który niedawno pojawił się w ich rodzinie. Mowa o wnuczce prezentera, która przyszła na świat kilka dni temu. Dumny dziadek postanowił zaopatrzyć świeżo upieczonych rodziców w zabawki i akcesoria do pielęgnacji malucha.

Kurzajewski dumny, że został dziadkiem

Od kiedy Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przestali się ukrywać, chętnie chwalą się swoim związkiem. Chodzą razem na imprezy branżowe, wyjeżdżają na wakacje, dzieląc się relacjami w sieci, a także buszują po sklepach. Ostatnio wybrali się razem na zakupy do sklepu dla maluchów, o czym poinformowali na Instagramie.

Para jednak nie spodziewa się wspólnego dziecka. Odwiedziny w sklepie dla bobasów były spowodowane narodzinami nowego członka rodziny, którym jest wnuczka Macieja. Dziewczynka urodziła się kilka dni temu, czym dumny dziadek pochwalił się w sieci.

Reklama

"Dzisiaj przyszła na Świat Piękna Dziewczynka, która będzie do mnie mówić Dziadku Maćku! Kochani Lauro i Franku, wielkie gratulacje!!! Kocham Was! Cudowny dzień!!!" - napisał Maciej Kurzajewski w sieci.

Wnuczką pochwaliła się oczywiście także jego była żona, Paulina Smaszcz, która określa siebie mianem Babci Petardy.

Kasia Cichopek również pogratulowała publicznie ukochanemu, a także... jego ex. Paulina Smaszcz odpowiedziała jej jednak dość chłodno. Wyśniła również, że nie zamierza sama wchodzić w rolę babci. "To piękne maleństwo, które się pojawiło na świecie, ma dwie wspaniałe babcie, jedną ma w Polsce, drugą ma we Włoszech, tak samo dziadków. Ja stoję z boku, nie jestem przyszywaną babcią. Jestem po prostu Kasią" - wyznała w rozmowie z "Super Expressem".

Kurzajewski i Cichopek skompletowali wyprawkę dla dziewczynki

Dziadek Maciej, który tuż przed porodem synowej zdążył się z nią i swoim synem zobaczyć w Weronie przy okazji pobytu we Włoszech na nartach, postanowił w towarzystwie ukochanej skompletować wyprawkę dla wnuczki.

W tym celu para udała się do jednego ze sklepów z akcesoriami dla dzieci, a relację z zakupów zdali na Instagramie. Kasia pomagała Maciejowi wybrać kocyk, śpiworek i specjalną poduszkę w kształcie kury. Para wyszła ze sklepu z pełną torbą rzeczy, a Kasia podsumowała udane zakupy słowami "wyprawka skompletowana".

Widać, że rozpierała ją duma, kiedy wraz z ukochanym wybierali potrzebne rzeczy dla dziewczynki.

"Dziadek Maciek na zakupach. Wzruszający widok" - powiedziała już na wstępie relacji, a jej ukochany dodał: "I w Dniu Kobiet, dla małej księżniczki".

Zobacz też:

Maciej Kurzajewski wygłosił pilny apel na wizji. Mina Cichopek zdradziła wszystko

Cichopek przyłapana przez paparazzich z torebką za 20 tysięcy złotych. Nie do wiary, co w tym czasie robił Kurzajewski

Katarzyna Cichopek rozpływa się nad ukochanym. Takie słowa o Kurzajewskim na pewno wściekną Smaszcz!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy