Reklama
Reklama

Cichopek i Kurzajewski podzielili się radosnymi życzeniami, ale w patchworkowym domu gwiazd TVP nie jest tak kolorowo! ”Kasia jest kłębkiem nerwów”

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w zeszłym roku bez wątpienia stali się najgorętszą parą sezonu. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" w końcu potwierdzili, że są razem. To tylko rozsierdziło Paulinę Smaszcz, która zaczęła wyciągać na światło dzienne liczne "rodzinne tajemnice". Zmęczeni medialnym zgiełkiem zakochani poprosili szefów, by ci nie angażowali ich do sylwestrowej imprezy, by nie prowokować kolejnego zamieszania. Ostatni dzień roku spędzili więc w domowych pieleszach, ale i tak nie zapomnieli o fanach, którym złożyli życzenia noworoczne. Przy okazji wspomnieli, że liczą, iż 2023 rok będzie dla nich łaskawszy i pełen radości. Czy tak będzie? Doniesienia jednego z tygodników aż tak nie napawają optymizmem...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski minionego sylwestra spędzili bardzo spokojnie. Wiadomo było, że para poprosiła swoich szefów o to, by nie wysyłali ich do Zakopanego.

Para nie chciała na koniec roku wywoływać już żadnego zamieszania, bo afery z ostatnich miesięcy mocno ich wymęczyły. Poprowadzili jedynie sylwestrowe wydanie "Pytania na śniadanie" i przed południem byli już w domu. 

Reklama

Dziećmi w ostatnim tygodniu 2022 roku zajmował się Marcin Hakiel, więc gwiazda "M jak miłość" i jej ukochany mieli dom tylko dla siebie. 

Nie zapomnieli jednak o kontakcie z fanami, którym złożyli życzenia noworoczne. Wpis opatrzyli zdjęciem z Nowego Jorku, na którym trzymają się za ręce. 

"Razem wchodzimy w Nowy Rok! Niech ten 2023 r. będzie dla nas wszystkich czasem szczęścia i radości! Najlepszego!" - napisali na Instagramie. 

Pod postem zaroiło się od komentarzy. Większość z nich była bardzo miła, a internauci życzyli Kasi i Maćkowi dużo spokoju i miłości. Nie zabrakło też przytyków, kierowanych pod adresem byłej żony dziennikarza:

"Maciej odżył przy Kasi. Super wyglądacie". "Miło się na was patrzy! Wszystkiego dobrego dla państwa!", "I nie zwracajcie uwagi na zawistne komentarze ludzi z deficytami, którzy atakując innych starają się zapełnić własne dziury..." ,"Nie ma nic piękniejszego dla kobiety od oczu wpatrzonych tylko w nią, które same mówią za siebie i vice versa, niech te motyle Was nie opuszczają - szczęścia radości w tym Nowym Roku" - zachwycali się fani pary.

Katarzyna Cichopek jest "kłębkiem nerwów"

Jak jednak donosi "Życie na Gorąco", u Cichopek i Kurzajewskiego ponoć wcale tak wesoło i radośnie nie jest. Kolejne afery, które wywołuje Paulina Smaszcz, miały niekorzystnie wpłynąć na związek Kasi i Maćka.

Jak się dowiadujemy, niedawno informatorzy tygodnika widzieli aktorkę i nie mają dobrych wieści...

"Wszystko to odbija się na relacji Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Osoby, które miały ostatnio kontakt z aktorką, opisują ją jako 'kłębek nerwów'. Mimo to wydaje się jednak, że są jeszcze bardziej pewni tego, że chcą iść dalej razem przez życie, czego najlepszym dowodem jest pierścionek zaręczynowy" - donosi "Życie na Gorąco". 

Tygodnik dowiedział się też, jakie to noworoczne plany ma ta obecnie najgorętsza para polskiego show-biznesu. 

"Przede wszystkim zamierzają się skupić na znalezieniu odpowiedniej przestrzeni dla swego patchworkowego związku. Nowe lokum musi być okazałe, by stworzyć godną przestrzeń dla dzieci Katarzyny - Adama i Heleny oraz synów dziennikarza" - zdradza informator tygodnika, dodając jednocześnie, że "wbrew twierdzeniom Pauliny Smaszcz, synowie bardzo polubili nową partnerkę ojca, i kiedy dzwonią do niego zza granicy, zawsze ją pozdrawiają". 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: Wróciły plotki o wspólnym dziecku

Z artykułu dowiadujemy się także, że domu szukają w okolicy Starej Miłosnej, gdzie znajduje się dom Maćka, w którym mieszka schorowana mama dziennikarza. To tam właśnie doszło do głośnych odwiedzin byłej synowej, które skończyły się zawiadomieniem na policji.

"Życie na Gorąco" i jego informatorzy przekonują także, że w przypadku Cichopek i Kurzajewskiego temat związany z powiększeniem rodziny wciąż jest otwarty, choć publicznie nie wypowiadają się na temat wspólnego potomka.

"Są otwarci na różne scenariusze. Dzieci aktorki są już odchowane i mają własne sprawy. Katarzyna wie, że mimo dzielącej ich różnicy wieku, Maciej nadal jest w świetne formie - biega maratony i czuje się młodziej niż zanim się w niej zakochał.(...) Jeśli los pozwoli, być może doczekają się własnej pociechy" - zdradza tygodnikowi osoba z ich otoczenia. 

Zobacz też:

Maciej Kurzajewski w samym centrum konfliktu. Skończyło się awanturą w "Pytaniu na śniadanie"

Cichopek umościła się w TVP i dostała... podwyżkę?! Wydała fortunę na torebkę

Katarzyna Cichopek wyjawiła, co robi z Kurzajewskim. Rano ma czas na takie rzeczy?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy