Reklama

Reklama

Reklama

Cichopek "biedna" po rozwodzie! Potrzebuje pieniędzy, bo planuje z Maciejem dużą inwestycję

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są zmęczeni zamieszaniem wokół ich związku. Na domiar złego Paulina Smaszcz nie odpuszcza i publikuje kolejne "przemyślenia" na temat swojego byłego męża. To jednak nie zniechęca zakochanych do planowania wspólnej przyszłości, niedawno prezenter się oświadczył! Teraz przyszła kolej na następny etap, czyli wspólne mieszkanie. Okazuje się jednak, że nie będzie to łatwe...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nękani przez Smaszcz?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski muszą mierzyć się z medialnym zamieszaniem wokół ich związku. Poniekąd sami je wywołali obwieszczając wszystkim, że są razem. Najpierw w mediach społecznościowych, a później w "Pytaniu na śniadanie". 

Nie spodziewali się jednak, że do dyskusji włączy się Paulina Smaszcz, była żona prezentera TVP. Od początku udowadnia, że Maciej i Kasia nie byli szczerzy w stosunku do swoich ex-małżonków i sugerowała, że ich romans miał początek już w 2019 roku podczas programu "Czar par".

Reklama

Chętnie udziela wywiadów na temat Kurzajewskiego i miesza się w jego sprawy. Ostatnio wpadła na pomysł, że odwiedzi mamę Macieja i sprawdzi, czy pozbył się ich wspólnego psa Bono. Całe zajście postanowiła relacjonować na Instagramie. 

Prezenter TVP był wściekły, że Smaszcz nachodzi jego 74-letnią matkę. Po rodzinnej naradzie doszli do wniosku, że zgłoszą sprawę na policję. Paulina będzie musiała tłumaczyć się przed funkcjonariuszami. 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski trwają razem mimo przeciwności

Mimo tych przykrych sytuacji Cichopek i Kurzajewski trwają razem i wydaje się, że nic nie zniszczy ich relacji. Właśnie media obiegła informacja, że Maciej oświadczył się w Nowym Jorku. Chodzą plotki, że para planuje niebawem ślub!

Pudelkowi udało się natomiast ustalić, że narzeczeni chcą razem zamieszkać i szukają nieruchomości. Nie będą jednak zaciągać kredytu, ponieważ Kasia nie ma najlepszych doświadczeń z bankami. Do dzisiaj musi spłacać pożyczkę we frankach, który wzięli razem z Marcinem Hakielem.

Jak podaje informator Pudelka, Kurzajewski planuje wyprowadzić się z obecnego domu, który jest położony niedaleko Pauliny Smaszcz. Prezenter ma dość, chce zabrać stamtąd mamę i znaleźć coś w spokojniejsze okolicy. 

"Teraz myślą z Kasią nad tym, żeby kupić coś razem, ale nie chcą, póki co, brać kredytu. Nie jest tajemnicą, że Kasia nie ma z nimi najlepszych doświadczeń" - wyjaśnia źródło Pudelka.

Pojawił się jednak problem natury finansowej. Według źródła Pudelka, Cichopek ze względu na kiepskie wspomnienia związane z kredytem, nie chce zaciągać pożyczki w banku. To mocno komplikuje ich plany, bo Kasia "bardzo dużo straciła na rozwodzie".

"Woli najpierw zarobić, a potem kupić. Płaci gigantyczne raty kredytu za willę w Wilanowie. Przez rozwód straciła swoje mieszkanie na Sadybie. Oddała Marcinowi połowę mieszkania wartą milion złotych. Została jej kawalerka, którą kupiła lata temu za pieniądze zarobione w "M jak miłość" - dodaje Pudelek.

Zobacz także:

Paulina Smaszcz doigrała się! Teraz ma policję na karku 

Cichopek poleciała z Kurzajewskim do Nowego Jorku. To tam poprosił ją o rękę!

Siostra Macieja Kurzajewskiego beszta Paulinę Smaszcz: "Festiwal mitomanii" 

Anna Lewandowska w dzieciństwie żyła w biedzie. Ojciec zgotował jej ten los

Choroba Krzysztofa Krawczyka Juniora się zaostrza. Oto, co wydarzyło się w tramwaju

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | Paulina Smaszcz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy