Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Chylińska wraca na katolicyzm

W czasach o.n.a. ateistka, dziś Agnieszka Chylińska planuje wrócić w szeregi kościoła katolickiego...

Spodziewająca się trzeciego dziecka jurorka "Mam Talent" wydała właśnie książkę dla dzieci pt. "Zezia i Giler". Wtajemniczeni wiedzą, że Zezia to alter ego Agnieszki, Giler - jej starszego o trzy lata brata Wawrzyńca. Mężczyzna obecnie mieszka i pracuje w Chicago, a w wolnych chwilach gra w zespole deathmetalowym Against The Plagues.

Reklama

W opowieści Chylińskiej Zezia kocha braciszka, jednak chętnie wytyka mu jego przywary, szybko się nudzi i stroni od ludzi. Książka jest rozliczeniem Chylińskiej z bratem, który przez cały okres dorastania był dla niej surowym sędzią, nawet w czasach popularności zespołu o.n.a.

Rodzeństwo na dobre podzielił cukierkowy album Agnieszki "Modern rocking", który muzyk, co nie jest tajemnicą, zrównał z błotem. Wokalistka jednak zdołała uwolnić się spod jego wpływu.

Nowy wizerunek, nowa muzyka i powrót na katolicyzm. Agnieszka w końcu chce być sobą!
"Tak jak odblokowało mi się pragnienie oddania się komuś w miłości, tak samo nadeszła tęsknota za tym, żeby poszukać Boga" - wyznaje.

"Jestem po bardzo wielu dojrzałych i bolesnych rozmowach z bratem. Wreszcie mu wykrzyczałam, żeby mnie kochał właśnie za to, że jestem na świecie, żeby przestał dawać mi jakieś punkty za to, że jestem wedle jego obrazu i upodobań".
Podoba wam się taka Chylińska?

Dr Pomponik tęskni za rockową Agnieszką!


Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska | związek | katolicyzm

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama