Reklama
Reklama

Była żona Wiśniewskiego zbankrutowała? Syndyk wystawił jej dom na sprzedaż, a to nie koniec

Jak donosi tygodnik "Twoje Imperium", u Magdy Femme nie jest ostatnio zbyt kolorowo. Nad byłą żoną Michała Wiśniewskiego zawisło widmo bankructwa. Wielkie poruszenie wywołało bowiem ogłoszenie syndyka o sprzedaży domu gwiazdy w Krupiej Wólce pod Warszawą. Kulisy tej przykrej sprawy jeszcze bardziej zaskakują...

Magda Femme (posłuchaj!) była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego i również pierwszą wokalistką zespołu Ich Troje. Ich małżeństwo po kilku latach jednak się rozpadło. 

Magda Femme i Michał Wiśniewski: Burzliwe rozstanie

Wokalistka z zespołu odeszła w cieniu skandalu. Po rozstaniu z "Wiśnią" zaczęła opowiadać o kulisach ich małżeństwa. W jednym z wywiadów wyznała, że mąż zabrał jej karty kredytowe,  pozostawiając bez środków do życia. 

Reklama

"Postawił mi warunek, że albo będę z nim, albo mnie wyrzuci na bruk. Miałam więc nadal cierpieć po cichu. Po sześciu latach ciężkiej pracy - mojej i rodziców. Na początku przecież nic nie mieliśmy. Moi rodzice sprzedali akcje, mieszkanie, wszystkie pieniądze, jakie mieli, włożyli w nasz zespół. I ja nagle mam zostać wyrzucona. Chyba że zostanę z nim i nie będę się buntować" - wyznała "Vivie".

Wyjawiła też, że Michał romansował z Mandaryną jeszcze w czasie trwania ich małżeństwa. 

"Raz po koncercie zasłabłam. (...) Przyjechało pogotowie, w karetce podawano mi tlen. Kiedy otworzyłam oczy, zobaczyłam przez okno samochodu, że Michał obejmuje Mandarynkę. To było straszne" - wspominała w wywiadzie. 

Michał nie pozostał jej dłużny i w wywiadzie dla "Gali" zaczął rozprawiać, że jego małżeństwo się rozpadło, bo Magda wolała kobiety. 

Byli małżonkowie do dziś nie chcą mieć ze sobą za wiele wspólnego. Niespodziewanie okazało się, że nadal coś jednak ich łączy - widmo bankructwa. 

Michał swego czasu przyznał wszak, że roztrwonił swoją fortunę. Opowiedział o tym ze łzami w oczach w jednym z wywiadów.

Teraz "Twoje Imperium" donosi o nieciekawej sytuacji w życiu jego pierwszej żony. 

Magda Femme: Grozi jej bankructwo?

Jakiś czas temu w sieci pojawiło się bowiem ogłoszenie syndyka masy upadłościowej o sprzedaży z wolnej ręki domu Magdy Femme w Krupiej Wólce pod Warszawą. 

"Cena wywoławcza przedmiotu sprzedaży wynosi 939.877,00 zł" - mogliśmy przeczytać.

Wywołało to spore poruszenie, bo Femme nie mówiła o swoich problemach finansowych i tak dramatycznej wręcz sytuacji. Tygodnik postanowił skontaktować się z wokalistką, a ta zaskoczyła wyznaniem:

"Zgłosiliśmy to. Ktoś sobie z nas zażartował" - wyznała, ucinając temat. 

"Twoje Imperium" nie odpuściło jednak tematu i zaczęło drążyć dalej...

"Przyznanie się do kłopotów finansowych to nic przyjemnego, ale artystka zapomniała, że dane w postępowaniu upadłościowym są jawne. Lista wierzytelności piosenkarki trafiła do sądu w 2020 roku" - czytamy. 

Magda Femme może stracić dach nad głową?

Kancelaria, która zajmowała się tą upadłością, potwierdziła że Magda Femme faktycznie mogła stracić dach nad głową...

"Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości jest nieaktualne, albowiem upadła Magda Femme złożyła wniosek o umorzenie postępowania upadłościowego"  - informuje Monika Cichońska z Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego Tycjana Saltarskiego. 

To jednak wcale nie musi oznaczać końca problemów pierwszej żony Wiśniewskiego:

"Do wniosku artystki musi się jeszcze przychylić sąd" - informuje tygodnik.  

Przeczytajcie również:

Wiśniewski ledwo został ojcem, a tu tak niespodziewane wieści o żonie Poli. Plotki z domu to prawda

Edyta Górniak w "Gościu Wydarzeń". Śpiewała przebój Tiny Turner

Polsat SuperHit Festiwal 2023: Michał Wiśniewski w duecie z córką. Jak dziś wygląda Etiennette Wiśniewska? 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Magda Femme | Ich Troje
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy