Reklama
Reklama

Bolesny cios dla Izabelli Krzan. To koniec

Nie będzie kolejnej edycji programu "Kamper Polska", którego prowadzącą była Izabella Krzan. Ze względu na niską popularność TVP nie zdecydowało się na kontynuacje tego formatu. To bolesny cios dla Krzan, reality show było dla niej ciekawą przygodą.

„Kamper Polska” to 10-odcinkowy program reality show, w którym pięć duetów influencerów podróżowało kamperami po Polsce. Uczestnikami pierwszej edycji programu byli: bloger Podziarany Tata i biznesmen Mateusz, producent muzyczny Dawid i Super Mario Trener, tiktokerzy Ula i Krystian, youtuberka Ada i jej przyjaciółka Kasia oraz influencerzy Ania i Czarek Czaruje. Program prowadziła Izabella Krzan.

Bolesny cios dla Izabelli Krzan. To koniec "Kamper Polska"

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, Telewizja Polska nie zrealizuje w tym roku kolejnej edycji reality-show „Kamper Polska”. Program nie cieszył się bowiem aż taką popularnością w TVP VOD, jak zakładał nadawca. 

Reklama

"Kamper Polska" od początku budził mieszane uczucia. Z jednej strony program wygrał prestiżowy konkurs Pitch & Play Live! podczas konferencji NATPE Budapest. Format został uznany za najlepszy spośród kilkunastu zgłoszonych do konkursu, jako najbardziej unikatowy i warty rozwijania w innych krajach.

Jednocześnie pojawiły się głosy mówiące, że program jest kopią serii Friza, która pojawiła się na kanale influencera na przełomie września i października 2022 r. Uczestnicy tamtego formatu podzielili się na cztery drużyny i ruszyli w podróż kamperami, walcząc o 100 tys. zł.

TVP póki co w żaden sposób nie odniosła się do tej sprawy. 

Zobacz też:

Tak do Izabelli Krzan zwraca się Tomasz Kammel. Tajemnica "PnŚ" wyjaśniona

Niewiarygodna sytuacja na planie "Pytania na śniadanie". Nowakowska i Wolny niespodziewanie wezwali pomoc

Doda przekazała pomyślną nowinę. Fani długo na to czekali

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabella Krzan | Kamper Polska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy