Reklama
Reklama

Bikini Kourtney Kardashian niewiele zakryło...

Kourtney Kardashian (41 l.) wybrała się na egzotyczne wakacje z siostrami. Gwiazda korzysta z uroków rajskiego wypoczynku i paraduje w skąpym bikini. Na najnowszych zdjęciach na Instagramie ma same sznureczki!

Trudno uwierzyć, że Kourtney jest najstarszą siostrą z klanu Kardashianów. Modelka w ogóle nie wygląda na 42 lata! Co więcej, celebrytka jest matką trójki dzieci!

Kardashianka znana jest przede wszystkim dzięki swojej sławnej siostrze Kim i reality show "Z kamerą u Kardashianów" oraz "Kourtney i Khloe jadą do Miami".

Kourt jest córką adwokata Roberta Kardashiana, który uczestniczył w głośnym procesie O.J. Simpsona - amerykańskiego aktora oskarżonego o zamordowanie swojej żony.

Kourtney oprócz występowania w rodzinnym show może pochwalić się również pokaźną liczbą obserwujących na Instagramie. Modelka ma aż 109 milionów fanów!

Reklama

Chętnie publikuje zdjęcia w bikini i pozuje ze swoimi sławnymi siostrami. Z całą pewnością takie wakacje muszą być wykańczające. Celebrytka musi przecież odpowiednio zapozować i przygotować się do zdjęć. 

W końcu rywalizuje z całą resztą klanu, w tym z młodziutką Kylie Jenner, która jest "królową" Instagrama.
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kourtney Kardashian | Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama