Reklama
Reklama

Biedroń i jego partner balują z Conchitą Wurst: „Jesteśmy nie do powstrzymania!”

Robert Biedroń (46 l.) został laureatem prestiżowej nagrody Alana Turinga LGTBIQ+ za działania na rzecz osób ze środowiska LGBT. Podczas uroczystej gali na Teneryfie towarzyszył mu partner, Krzysztof Śmiszek (42 l.). Panowie podzielili się na Instagramie wspólnym zdjęciem z Conchitą Wurst. "Jesteśmy nie do powstrzymania!" - napisał polityk.

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek tworzą jedną z najpopularniejszych par homoseksualnych w Polsce. Są razem już prawie dwie dekady i oboje dzielą pasje do polityki i działalności społecznej. 

Biedroń jest członkiem Parlamentu Europejskiego, współprzewodniczącym Nowej Lewicy oraz prezesem Kampanii Przeciw Homofobii, natomiast Śmiszek jest doktorem nauk prawnych i działaczem na rzecz praw człowieka oraz praw mniejszości.

Reklama

Robert Biedroń z nagrodą Alana Turinga LGBTIQ+

Panowie pojawili się razem na uroczystej gali w Hiszpanii, podczas której Robert otrzymał wyjątkową nagrodę Alana Turinga LGTBIQ+ w kategorii "Premio Especial". Jest to międzynarodowe i najbardziej prestiżowe wyróżnienie za obronę praw osób ze środowiska LGBT.

Jego partner pochwalił się na Instagramie zdjęciem z Conchitą Wurst (posłuchaj!), czyli zwyciężczynią Eurowizji z 2014 roku oraz tegoroczną nominowaną.

Politycy opublikowali zdjęcie z Conchitą Wurst

Artystka ma na sobie białą suknię z odkrytymi ramionami, podwójny naszyjnik, widoczne tatuaże oraz charakterystyczną, zapuszczoną brodę. Biedroń szybko poszedł w ślady ukochanego i również podzielił się relacją z wydarzenia.

"Ogromnie wam zazdroszczę",

"Cudownie wyglądacie!",

"Conchita jak zwykle trzyma klasę" - piszą zachwyceni internauci. 

Zobacz też:

Czy Biedroń jest zazdrosny w związku? Razem z partnerem wykonał test zgodności dla par!

Samantha Fox już po ślubie! Jej wybranką jest osiem lat młodsza Norweżka

Jennifer Lopez o trudnej relacji z matką. "Była surowa, strasznie nas tłukła"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Śmiszek | Robert Biedroń | Conchita Wurst
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy