Reklama
Reklama

Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" przeszedł metamorfozę. Nie do poznania!

Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" nie przypomina dawnego siebie. Ukochany Danusi zmienił dla niej wiele - zarówno styl życia, jak i sposób, w jaki się prezentuje. Taka transformacja to marzenie niejednej kobiety!

"Chłopaki do wzięcia" na Polsat Play

"Chłopaki do wzięcia" to popularny program, który zadebiutował ponad 10 lat temu na antenie Polsat Play. Opowiada o losie kawalerów z małych miasteczek, którzy poszukują partnerek na całe życie. Te, które były obiektem ich westchnień, wyjechały za chlebem, zrobiły wykształcenie w dużych miastach lub nie były nimi zainteresowane. W gronie "chłopaków" znalazło się wiele ciekawych charakterów, w tym również popularny Bandziorek!

Reklama

Od 2012 roku obejrzeliśmy 22 sezony serialu. Początkowo miały po 12 odcinków, ale w miarę zwiększania się popularności "Chłopaków do wzięcia" zwiększono liczbę odcinków do 21 na każdy sezon. Każdy odcinek trwa około 20 minut. 22 sezon serialu został wyemitowany jesienią 2022 roku.

Co robi Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia"?

Minęła dekada odkąd poznaliśmy losy Bandziorka. Mężczyzna nie był wtedy fanem pielęgnacji i dbałości o wygląd. Po czasie się to zmieniło. Musiał poznać ukochaną, by odstawić używki i zacząć dbać o codzienny wygląd. Nawet jeśli świeczek na jego torcie przybywa, zmiana w wyglądzie jest niesamowita! 

Nowa jakość życia związana jest również z... nowym miejscem zamieszkania. Bandziorek mieszka u Danusi na słonecznych Mazurach. Ich dom położony jest blisko jezior, dzięki czemu nie brakuje im miejsca do romantycznych spacerów. Pięknie! 

Bandziorek zrezygnował z alkoholu, znalazł stałą pracę i myśli o ślubie. Nic dziwnego, skoro jego życie aktualnie jest takie piękne! Warto skorzystać z okazji, by przypomnieć, że przygody innych bohaterów także zakończyły się małżeństwem. Było tak m.in. w przypadku Jarusia.

Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" zrezygnował z alkoholu

W programie wyjaśnił, że udało mu się wyjść z nałogu wyłącznie z jednego powodu: 

"Trochę się nad tym zastanawiałem, ale mówię - dobra, nie piję. Powiedziałem, że nie i koniec. Ciężko było z początku, ale trzeba było postawić na swoim". 

Postawienie na swoim kosztowało go niemało, jednak dziś Bandziorek odnalazł upragniony spokój. Teraz pozostało czekać na decyzję o poproszeniu ukochanej na rękę. Nie ma wątpliwości, że ceremonia związana z ulubionym bohaterem publiczności na pewno przejdzie do historii!

Czytaj więcej:

Ivan Komarenko wrócił do Rosji. Ma PILNĄ wiadomość dla Polaków. Wielkie poruszenie pod wpisem!

"Chłopaki do wzięcia": Bandziorek z ukochaną z wizytą w domu rodzinnym. Oto co się wydarzy

Był doradcą premiera, został bohaterem "Chłopaków do wzięcia". Szokująca historia "Irasa"

Sebastian z "Chłopaków do wzięcia" pokazał się bez brody. Co za zmiana!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy