Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Anna Mucha wyjawiła, jak wygląda kariera Rosati w Stanach! Dawno nie była tak wściekła!

Anna Mucha mocno się zdenerwowała artykułem, który przeczytała w jednej z gazet. Aktorkę zabolało, jak opisano zagraniczną karierę Weroniki Rosati. Celebrytka ma żal, że nie docenia się osiągnięć "Wery", a te ponoć są całkiem spore, bo w USA nie traktuje się jej jak "sprzątaczki z Europy Wschodniej".

Taka postawa to rzadkość w polskim show-biznesie. Anna Mucha postanowiła stanąć w obronie swojej koleżanki, o której dość nieprzychylnie napisano w jednym z artykułów. 

Była to recenzja filmu "Ponad horyzont", w której autor stwierdził, że rola Rosati była tak kiepska, że jeszcze mocniej oddala ją od "spełnienia snu o hollywoodzkiej karierze".

W Ance aż się zagotowało, gdy to przeczytała. Na swoim InstaStories postanowiła więc napisać, co myśli o tak surowej ocenie dokonań jej koleżanki. 

Mucha zaczęła od tego, że ani słowa nie napisano, jak zagrała Weronika, a przecież na samą fabułę Rosati wpływu już nie miała, więc niesłusznie autor obwinia ją za niski poziom całej produkcji. 

Reklama

Mucha zachwyca się karierą Rosati w USA

Anka ma żal do Polaków, że nie doceniają, jak wiele Weronika już osiągnęła, a do tego nie traktują jej w Stanach jak sprzątaczki!

"Nie wiemy, co wpłynie in plus czy in minus na 'spełnienie snu o karierze', ale wspaniałe jest to, że Weronika gra i traktowana jest na równi, a nie jak sprzątaczka z Europy Wschodniej" - oburza się Anka. 

Przypomnijmy, że faktycznie Weronika od kilku lat próbuje rozwijać swoją karierę aktorską w USA. Jest nawet absolwentką Lee Strasberg Theatre and Film Institute i od wielu lat nie ustaje w próbach podbicia Hollywood.

Nie można zapominać, że przez ten czas nawiązała tam też wiele znajomości i to z osobami znanymi na całym świecie. Niektórych nawet oprowadzała po Warszawie, gdy odwiedzali Polskę...

Co sądzicie o wpisie Muchy? Słusznie się oburza?


***

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | Rosati Weronika

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje