Reklama
Reklama

Anna Lewandowska na diecie "zmieniającej rysy twarzy"? Zdjęcia z Paryża wywołały poruszenie!

Anna Lewandowska wraz z Robertem pojawili się w poniedziałkowy wieczór na pokazie mody w Paryżu. Para przypięła sobie do ubrań wstążki w barwach ukraińskiej flagi, by wyrazić solidarność z zaatakowanym przez Putina krajem. Trenerka starała się nie uśmiechać do zdjęć, bo okoliczności nie sprzyjały dobrej zabawie. Twarz Anny zwróciła jednak uwagę internautów nie z powodu braku uśmiechu. "Dieta zmieniająca rysy twarzy?" - pytają fani.

Wojna w Ukrainie to od kilku dni temat numer jeden w mediach na całym świecie. Kolejne doniesienia z zaatakowane przez Putina kraju budzą strach i przerażenie. 

Polacy tłumnie ruszyli z pomocą uciekającym do naszego kraju Ukraińcom. 

Podobnie czynią także nasi rodzimi celebryci. Jedną z takich osób jest też Anna Lewandowska, która ostatnio wyliczyła, jak już pomogła Ukraińcom. Pochwaliła się, że wysłała już m.in. batony czy kremy orzechowe.

Reklama

Jej firma przekazała już ponad 30 tysięcy produktów, a to zapewne nie koniec.

 "Nie sposób wymienić wszystkich inicjatyw, w które się angażujemy, ale chciałabym wspomnieć choćby o pomocy dla kilku autokarów dzieci z ukraińskich domów dziecka - dzięki naszemu wsparciu udało się zorganizować transport, hotel, wyżywienie, opiekę prawną oraz psychologiczną" - wyliczała w obszernym wpisie "Lewa". 

Lewandowscy na Tygodniu Mody w Paryżu

W poniedziałkowy wieczór postanowiła jednak choć na chwilę zapomnieć o tych smutnych wydarzeniach i wraz z Robertem udali się do Paryża, gdzie trwa właśnie Tydzień Mody. 

Lewandowscy wzbudzili spore zainteresowanie. Uwagę wielu zwróciły ich wstążki w niebiesko-żółtych barwach - w ten sposób chcieli zaznaczyć, że wspierają Ukraińców. 

Anna starała się nie uśmiechać do zdjęć, bo trudno się cieszyć z pokazu nowych ciuchów, gdy za naszą wschodnią granicą giną ludzie.

Lewandowska stosuje "dietę zmieniającą rysy twarzy"?

Zdjęcia z imprezy obiegły internet. Uwagę ludzi zwróciła jednak... twarz Anny. W komentarzach zaczęły pojawiać się sugestie, że "coś było majstrowane"...

"Dieta zmieniająca rysy twarzy?", "Nie podobna do siebie Anka", "Pani Lewandowska ma nową twarz", "Ok coś Pani Ania się zmieniła na twarzy", "Nowy Botox" - oceniali "fani". 

Pojawili się też obrońcy Lewandowskiej. Wśród nich znalazła się Karolina Szostak, która odpisała jednej z hejterek, która wspomniała, że "Pani Ania się zmieniła na twarzy". 

"A ty się nie zmieniłaś?" - skomentowała gwiazda Polsatu.

"No pewnie, że się zmieniłam, ale w przeciwieństwie do pani Anny nadal jestem podobna do siebie i co jakiś czas nie prezentuje swoją nowej twarz…" - odpisała jej internautka.

Zobaczcie również:

Anna Lewandowska i Robert "pamiętają o Ukrainie" na pokazie mody w Paryżu!

Michał Wiśniewski ruszył z Xavierem na pomoc uchodźcom! Przyjmie do siebie rodzinę z dziećmi

Księżna Kate promienieje! Wszyscy domyślają się, co jest powodem!

Luzowanie obostrzeń epidemicznych. Rozporządzenie rządu weszło w życie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy