Reklama
Reklama

Anja Rubik nadal nie wierzy, że Klaudia Nieścior odniesie sukces. „Brakuje jej tego czegoś”

Anja Rubik podczas finału „Top Model” dała jasno do zrozumienia, że nie wróży zwyciężczyni Klaudii Nieścior sukcesu w modelingu. Teraz podtrzymała te słowa, wyjaśniając, dlaczego jej zdaniem dziewczyna nie zrobi kariery w branży modowej.

"Top Model": Anja Rubik dosadnie o Klaudii Nieścior

Finał 11. edycji "Top Model" za nami. Zwyciężczynią została 22-letnia Klaudia Nieścior z Tarnobrzega, która wydawała się być faworytką. Jednak nie w oczach wszystkich. Anja Rubik jeszcze w trakcie trwania programu wyznała, że nie widzi Klaudii jako rasowej modelki.

Rubik sama odniosła ogromny sukces w branży modelingowej, dlatego nie rzuca słów na wiatr. "Muszę być brutalnie szczera. Widzę ciebie jako influencerkę, jako aktorkę, jako osobę, która pracuje w telewizji, ale w modelingu kariery nie zrobisz" - powiedziała jej bez ogródek.

Reklama

Co na to sama zainteresowana? W rozmowie z JastrząbPost odniosła się do tych słów, stwierdziła, że... to wcale nic złego, bo jeśli faktycznie nie uda jej się w modelingu, to spróbuje w innej dziedzinie, chociażby pozostanie influencerką.

Anja Rubik podtrzymuje swoje zdanie na temat Klaudii Nieścior

Jak się okazuje, Anja Rubik wcale nie zmieniła swojego zdania i nadal uważa, że z Klaudii Neścior będzie marna modelka, o ile w ogóle uda jej się przebić.

W rozmowie z JastrząbPost Rubik podtrzymała swoje zdanie na temat zwyciężczyni "Top Model" i wytłumaczyła się ze swoich słów.

"Powiedziałam to, co uważam. Jestem zapraszana do tego programu jako ekspertka, ja Klaudii absolutnie nie obraziłam w żaden sposób. Powiedziałam, że jest fantastyczna, że ma świetną energię, ma taką naturalność, jest w stanie wywołać emocje, sympatię i to są piękne cechy. Powiedziałam, że moim zdaniem nie widzę jej w świecie mody i nadal jej nie widzę w tym świecie, przynajmniej w moim świecie, czyli to jest taki świat wielkiej mody" - wyznała.

Dodała, że wszystko, co powiedziała Klaudii Nieścior, było wyrażone z należytym szacunkiem i nie ma mowy o tym, że miałaby ją jakkolwiek obrazić. Nadal uważa jednak, że dziewczynie brakuje "tego czegoś" i jako że ma doświadczenie w branży modowej, to doskonale wie, co mówi. Wyznała także, że personalnie nie ma nic do Klaudii.

"Ja ją osobiście bardzo lubię, ale to jest coś innego niż bycie modelką, trzeba te dwie rzeczy rozdzielić. Nikt nie pracuje w świecie mody dlatego, że jest miły, tylko to jest kumulacja wielu, wielu rzeczy" - powiedziała.

Zobacz też:

Tłum gwiazd na finale 11. edycji "Top Model"

Anja Rubik najpierw pozowała nago, teraz pokazała się w prześwitującej sukience

Anja Rubik i inne gwiazdy na urodzinach Joanny Przetakiewicz


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anja Rubik | Klaudia Nieścior
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy