Reklama

Reklama

Reklama

Aniołki Victoria Secret w zmysłowej bieliźnie Kim Kardashian. Przesadzili z retuszem?

Kim Kardashian (41 l.) to nie tylko celebrytka i była żona Kanye Westa, ale przede wszystkim - bizneswoman, która ma niezłego nosa do interesów. Założycielka firmy produkującej bieliznę wyczulającą zaprosiła ostatnio do współpracy byłe Aniołki Victoria Secret: Tyrę Banks, Heidi Klum, Candice Swanepoel i Alessandrę Ambrosio. Choć topmodelki prezentują się znakomicie, to ktoś tu chyba przesadził z retuszem zdjęć...

Aniołki Victoria Secret w zmysłowej bieliźnie Kim Kardashian. Przesadzili z retuszem?

Kim Kardashian, poza udziałem w rodzinnym reality show, konsekwentnie buduje swoje imperium bielizny wyszczuplającej. Po głośnym rozstaniu z Kanye Westem wszystkie oczy skierowane są na poczynania jego byłej żony, która sprytnie wykorzystuje rozgłos na rzecz rozwijania swojego lukratywnego biznesu.

Dziś światło dzienne ujrzała najnowsza sesja zdjęciowa, promująca kolekcję bielizny sygnowanej nazwiskiem Kardashian. Ponieważ Kim z każdym nowym projektem stara się jeszcze bardziej zaskoczyć swoją pomysłowością opinię publiczną, tym razem do kampanii reklamowej zaprosiła swoje koleżanki po fachu, czyli byłe Aniołki Victoria Secret

Reklama

Top modelki, które święciły tryumfy na wybiegu na początku lat 2000 to olśniewające Tyra Banks, Heidi Klum, Candice Swanepoel i  Alessandra Ambrosio. Gwiazdy pozują w bieliźnie, przypominając, że ich złoty czas modelingu być może już się skończył, ale one nadal mogą pochwalić się nienaganną figurą.

Zmysłowa sesja czterech supermodelek zachwyca, jednak w oczy rzuca się niestety retusz, któremu zostały poddane zdjęcia gwiazd. Choć w obecnych czasach coraz częściej mówi się o ciałopozytywności, a w kampaniach reklamowych stawia się na naturalność, to sesja bieliźniana Kim Kardashian niewiele ma wspólnego z ruchem bodypositivity. Mimo że kampanii przyświecała idea, iż piękno nie zna ani kształtu, ani wieku, w efekty sesji zdjęciowej mocno ingerował grafik.

Do kampanii dołączyła również sama założycielka firmy z wyszczuplającą bielizną. Jak tłumaczyła na Instagramie Kim Kardashian, celebrytka nie mogła przegapić szansy na sesję zdjęciową w tak wspaniałym towarzystwie.

Zobacz też:

Kim Kardashian z nowym ukochanym. To ich pierwsze oficjalne zdjęcie!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Królikowski przeprasza i rezygnuje. Mówi o chorobie! "Nie mogę udawać, że jestem zdrowy i silny"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Heidi Klum | Tyra Banks | Alessandria Ambrosio | Candice Swanepoel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy