Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Andrzej Sołtysik zażegnał kryzys w swoim związku?! Nie było łatwo!

Życie na odległość nie sprzyja związkom, jednak Patrycja (28 l.) i Andrzej (52 l.) Sołtysikowie wiedzą, jak podtrzymać żar uczuć! Ostatnio głośno było o kryzysie, jaki zagościł w ich małżeństwie. Wygląda jednak na to, że udało się go pokonać.

Od jakiegoś czasu docierały do nas niepokojące wieści na temat trzeciego małżeństwa Andrzeja Sołtysika.

Reklama

Plotkowano, że relacje gwiazdora TVN z młodszą o 24 lata żoną Patrycją ochłodziły się na tyle, że małżonkowie prawie się nie widują. Kryzysów w ich związku nie brakowało, czego nie ukrywali.

W sierpniu br. Patrycja Sołtysik w szczerej rozmowie z "Twoim Imperium" przyznała, że ich małżeństwo jest naznaczone alkoholizmem męża.

"Choć Andrzej od dawna nie pije, to życie z takim obciążeniem rodzi problemy" - powiedziała wtedy.

Dziś poproszona o komentarz nabiera wody w  usta. Jednak wygląda na to, że małżeństwo Sołtysików ma się dobrze. Wprawdzie nadal żyją na dwa domy i ciągle kursują między Krakowem a Warszawą, gdy jednak już się spotkają, wykorzystują do maksimum każdą wspólnie spędzoną chwilę.

Tym razem spotkali się w warszawskim centrum handlowym tylko po to, by zjeść razem obiad, zrobić wspólne zakupy, porozmawiać - i rozjechać, każde w swoją stronę...

Jednak para przy tej okazji nie szczędziła sobie czułych gestów, które świadczą o tym, że między nimi znów zaczęło się układać. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Sołtysik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje