Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Andrzej Grabowski wyjeżdża z Polski

Zagroziły ojcu, że jeśli nie weźmie ich słów na poważnie, przestaną go odwiedzać. Andrzej Grabowski (67 l.) podjął decyzję.

Przez ostatnie lata aktor, pytany o urlop, zwykle był zaskoczony, bo nie wyjeżdżał na wakacje. W letnich miesiącach miał najwięcej pracy. Ze swoim autorskim programem i koncertami występował nie tylko w niemal każdy weekend, ale także w tygodniu.

Reklama

- Jechałem występować nad morze, to tam miałem dzień wolny i wtedy odpoczywałem. Podobnie było w górach, ale nie wyjeżdżałem na tygodniowy wypoczynek. W tym roku, po 15 latach, pierwszy raz polecę na zagraniczne wakacje i urlop z prawdziwego zdarzenia. Zamierzam wyłączyć telefon i mieć chwilę dla siebie - zdradza.

Dla aktora to wielkie wydarzenie. Przez lata nie miał takiego tygodnia, aby coś się nie działo, aby nie pracował. Okazuje się, że za tą zmianą podejścia do wypoczynku stoją córki aktora. Zuzanna i Katarzyna były załamane, kiedy dzwoniły do taty i wciąż słyszały, że jest w pracy. Nie miał czasu nie tylko dla siebie, ale także dla nich i dla wnuków.

- Zbuntowały się i zapowiedziały, że jeśli nie odpocznie, nie wyjedzie na urlop z prawdziwego zdarzenia, one przestaną go odwiedzać w domu pod Warszawą. Przemyślał sprawę i przyznał im rację - zdradza osoba zaprzyjaźniona z artystą.

Pan Andrzej wyjaśnia, że praca jest jego pasją i hobby jednocześnie, więc tak naprawdę nie czuł się zmęczony, ale wie, że każdy, nawet on, potrzebuje kilku dni relaksu. Uznał, że w egzotycznym miejscu będzie miał zagwarantowaną przynajmniej pogodę.

Na anonimowość nie liczy, bo jak sam mówi, "Polacy są wszędzie". Cieszy się, bo wreszcie znajdzie chwilę na przemyślenia i czytanie książek, które ostatnio zaniedbał.

- Nie miałem czasu  - przyznaje z rozbrajającym uśmiechem. Teraz nadrobi zaległości i w końcu odpocznie, a wszystko to dzięki córkom, które zadbały, aby ojciec wreszcie zwolnił i zrozumiał, że praca nie jest wszystkim.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje