Reklama

Reklama

Reklama

Amber Heard miała przekazać pieniądze na cele charytatywne i… dała sobie z tym spokój. Wyręczył ją Elon Musk?

Amber Heard (36 l.) nie wpłaciła obiecanych darowizn na cele charytatywne po uzyskaniu pieniędzy w związku z rozwodem. Okazuje się, że w spłacie zobowiązań pomógł jej były chłopak Elon Musk (50 l.), który wpłacił pół miliona na rzecz Amerykańskiego Związku Swobód Obywatelskich. Kolejne kłamstwa aktorki ujrzały światło dzienne.

Amber Heard nie wpłaciła pieniędzy z rozwodu z Deppem na cele charytatywne

36-letnia gwiazda Aquamana po uzyskaniu prawnej separacji od Johnny'ego Deppa (w 2016 roku) ogłosiła, że ​​​​przekaże 7 milionów dolarów, które otrzymała w swojej ugodzie rozwodowej, dwóm organizacjom charytatywnym. Heard obiecała wówczas, że połowę pieniędzy wpłaci na konto Amerykańskiego Związku Swobód Obywatelskich (ACLU) na wsparcie pracy w "walce z przemocą wobec kobiet", a pozostałe 3,5 miliona dolarów trafi na konto Szpitala Dziecięcego w Los Angeles. Niestety, kobieta nie dotrzymała danego słowa.

Reklama

Terence Dougherty, dyrektor operacyjny i radca prawny ACLU, zeznawał w procesie Deppa i Heard w czwartek, mówiąc w sądzie, że obiecana organizacji darowizna nie została jeszcze w pełni wypłacona. Dougherty zaznaczył, że do tej pory tylko 1,3 miliona dolarów zostało zapłacone przez Heard lub w jej imieniu.

Elon Musk regulował zobowiązania Amber Heard?

Niestety, to nie koniec tej historii. Okazuje się, że ze wspomnianej kwoty 1,3 mln jedynie 350 tys. dolarów pochodziło z konta Heard. 100 000 dolarów zapłacił Depp, a kolejne 350 000 pochodziło z funduszu Fidelity.

Kolejna płatność w wysokości pół miliona dolarów pochodziła z konta w firmie inwestycyjnej Vanguard, o której Dougherty powiedział, że "wierzył, że to fundusz założony przez Elona Muska".

Mężczyzna zapytany przez jednego z prawników Deppa, czy były prowadzone jakiekolwiek rozmowy z Muskiem na ten temat, Dougherty przyznał, że tak. Dodał również, że istnieją dokumenty i e-maile, które przedstawili prawnikom w sprawie dotyczącej niezapłaconej darowizny Heard. Przedstawiciel Amerykańskiego Związku Swobód Obywatelskich zeznał także, że na podstawie e-maili przesłanych przez Muska, organizacja wywnioskowała, że darowizna Heard w wysokości 3,5 miliona dolarów zostanie przekazana w ciągu 10 lat. Ostatnia darowizna kobiety w wysokości 350 tys. dol. wpłynęła na konto ACLU w grudniu 2018 roku. Od tamtej pory Amber nie podarowała im ani grosza.

Sąd usłyszał, że Musk odegrał kluczową rolę w ustalaniu darowizn Heard na rzecz ACLU, częściowo dlatego, że sam chętnie wpłacał je wcześniej.

Zobacz też:

Fryderyki 2022: Poważny wypadek na scenie. Gwiazdor T.Love trafił do szpitala! "Rokowania są dobre"

Cichopek i Hakiel: test małżeński ujawnił wszystko. Odpowiedzi zaskoczą nawet ich znajomych

Ranking najseksowniejszych gwiazd po pięćdziesiątce. One znalazły się na podium

Ranny, pojmany Brytyjczyk w rosyjskiej telewizji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Amber Heard | Johnny Depp | Elon Musk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy