Reklama
Reklama

Amber Heard ma roczną córkę! Nie cichną spekulacje na temat ojca dziecka. To... Elon Musk?!

Amber Heard (36 l.) i Johnny Depp (58 l.) toczą bezwzględną batalię sądową. Oboje zarzucają sobie nawzajem przemoc fizyczną oraz psychiczną. Mało kto zdaje sobie sprawę, że Amber Heard ma córkę. Co o niej wiemy o Oonagh Paige?

Amber Heard wynajęła surogatkę

W 2021 roku Amber Heard ogłosiła, że powitała na świecie córeczkę Oonagh Paige. Dziewczynkę 8 kwietnia zeszłego roku urodziła surogatka. Aktorka podkreślała, że jest dla swojego dziecka zarówno "mamą, jak i tatą". Gwiazda zdecydowała się na tak kontrowersyjne rozwiązanie, ponieważ lekarze nie mieli wątpliwości, że nigdy nie będzie w stanie donosić ciąży. Heard nie podała do wiadomości publicznej, kto był dawcą nasienia.

Reklama

Aktorka dzieliła się wówczas swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa.

Po rozwodzie z Johnnym Deppem, Amber Heard związała się na jakiś czas z pracującą w branży filmowej, Biancą Butti. Kobiety spotykały się ze sobą od stycznia 2020 roku. Później Heard postanowiła zostać matką i rozstała się ze swoją dziewczyną. Pojawiały się spekulacje, że ojcem jej córki mógł być Elon Musk, z którym Heard w przeszłości była związana. 

Amber Heard ma dziecko!

Przedstawiciel Heard nie wyjawił, kto jest ojcem dziecka. Wiadomo jedynie, że dziewczynka otrzymała imię Paige po matce Amber Heard. Pojawienie się na świecie córki było dla aktorki niezwykle przejmującym momentem, ponieważ sama straciła swoją mamę w maju 2020 roku. Heard bardzo ciężko przeszła śmierć najbliższej osoby w jej życiu.

W lipcu 2021 roku, Heard udostępniła urocze zdjęcie Oonagh, pokazujące jak dziewczynka towarzyszy jej w pracy przed komputerem.

Od tego czasu w mediach społecznościowych pojawiło się sporo zdjęć i filmików, przedstawiających Amber Heard wraz z córką. 8 kwietnia 2022 roku aktorka świętowała pierwsze urodziny Oonagh.

Zobacz też:

Mata z papierosem i wielkim krzyżem na szyi przyłapany pod ulubioną knajpą celebrytów!

Wróżbita Maciej: "nasilenie działań wojennych, wręcz natężenie działań agresywnych". Pada data!

Angelina Jolie dostała prezent od ukraińskiej dziewczynki. "Dziecko bawiło się odłamkiem z bomby"

Matura 2022: Arkusz CKE i odpowiedzi z matematyki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Amber Heard | Johnny Depp | Elon Musk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy