Reklama
Reklama

Alina Kabajewa to nieoficjalna pierwsza dama Rosji. Kim jest "kochanka" Władimira Putina?

Władimir Putin (69 l.) to polityk, o którego życiu prywatnym niewiele wiadomo, a wszelkie plotki na temat jego związków są szybko dementowane. Od lat spekuluje się, jakoby rosyjski przywódca był w nieformalnym związku z byłą gimnastyczką i mistrzynią olimpijską. Kim jest Alina Kabajewa?

Alina Kabajewa nagle zniknęła z mediów. Kim jest kochanka Władimira Putina?

Władimir Putin pilnie strzeże swojej prywatności, a na temat jego relacji z kobietami niewiele wiadomo. Od lat mówi się jednak o znajomości polityka z byłą gimnastyczką Aliną Kabajewą. Rosyjski przywódca miał rzekomo doczekać się z kobietą aż trójki dzieci. Są to jedynie spekulacje, ponieważ intymne relacje prezydenta są pilnie strzeżoną tajemnicą Rosji.

Władimir Putin ma dwie "oficjalne" córki, Marię i Katerinę, ze w związku z Ludmiłą, z którą rozwiódł się w 2013 roku. Co ciekawe, rosyjski przywódca ożenił się z pierwszą żoną, w tym samym roku, w którym Alina Kabajewa przyszła na świat.

Reklama

Pierwsze spekulacje o związku Putina z Aliną pojawiły się w 2008 roku, jednak nigdy nie zostały oficjalnie potwierdzone. Od chwili rozwodu z pierwszą żoną, plotki na temat zażyłych relacji przywódcy z byłą gimnastyczką nasiliły się, a oliwy do ognia dolał Aleksiej Nawalny. Opozycjonista we wrześniu 2013 roku, ujawnił na Twitterze, że Kabajewa i Putin mieli wziąć potajemny ślub na północnym wschodzie Rosji. Ponadto mówi się, że przywódca miał doczekać się z nią trójki kolejnych dzieci - córki w 2015 roku oraz cztery lata później - dwóch chłopców.

Alina Kabajewa - Kim jest "kochanka" Putina ?

Alina Kabajewa urodziła się w 1983 roku w Taszkiencie. Od 4 roku życia trenowała gimnastykę artystyczną. W 2000 roku zdobyła brązowy medal na igrzyskach olimpijskich w Sydney i 4 lata później złoty, w Atenach. 

Po greckiej olimpiadzie zakończyła karierę sportową i zajęła się polityką. Zasiadała w Dumie, reprezentując partię Jedna Rosja i nigdy nie kryła swoich światopoglądowych sympatii bliskich Władimirowi. Obecnie zajmuje się prowadzeniem fundacji swojego imienia. Organizacja ta pomaga potrzebującym rodzinom oraz dzieciom z niepełnosprawnościami.

Kilka lat temu Alina całkowicie zniknęła z życia publicznego i zerwała kontakty z rosyjskimi przyjaciółmi. Podejrzewa się, że trójkę dzieci wychowuje z dala od rodzimej polityki, we Włoszech.

Zobacz też:

Damięcka uderza w Putina! "Ciary przeszły po plecach"

Sylwia Bomba tak bawi się na feriach! Pokazała zdjęcie w bikini!

Rząd znosi większość obostrzeń. Zostają maseczki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alina Kabajewa | Władimir Putin
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy