Reklama

Reklama

Reklama

Agnieszka Gozdyra ostro o Putinie! "Jego trzeba rozgnieść"

Agnieszka Gozdyra (49 l.) skomentowała słowa Jarosława Kaczyńskiego, które wypowiedział w Kijowie. Prezenterka nie ma wątpliwości, co do odpowiedniego zachowania w stosunku do Putina.

Agnieszka Gozdyra to dziennikarka stacji Polsat News oraz autorka programów "Polityka na Ostro", "Tak Czy Nie", "Skandaliści" czy "Debata Dnia". Każdego dnia podaje widzom fakty dotyczące wojny w Ukrainie. Nic więc dziwnego, że sprawa także prywatnie ją dotyka.

Agnieszka Gozdyra o Putinie

Agnieszka Gozdyra postanowiła opisać swoje stanowisko po ostatniej wizycie polskich polityków w Kijowie. Przypomnijmy, że we wtorek 15 marca Jarosław Kaczyński razem z premierem Mateusze Morawieckim, premierem Czech i Słowenii udali się do stolicy Ukrainy, by wesprzeć walczących Ukraińców.

Reklama

W Kijowie spotkali się z prezydentem Wołodymyrem Zelenskim i wyrazili zarówno pełne poparcie ze strony swoich państw, jak i solidarność Europy oraz NATO. 

Podczas spotkania przemówienie wygłosił Kaczyński, który zaapelował, aby do Ukrainy udali się także delegaci z NATO. Jego słowa choć bardzo stanowcze, wywołały niemałe zamieszenie. Część osób popiera odważną postawę polskiego rządu, druga część mocno krytykuje i apeluje o nienarażanie się Putinowi.

Agnieszka Gozdyra zdecydowanie należy do pierwszego grona, co wyraziła w mediach społecznościowych.

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Zobacz też:

Gretta Vedler nazwała Putina psychopatą. Znaleziono ją martwą w walizce!

Kałamaga radzi, co zrobić z Putinem. Kabareciarz nawołuje do agresji?

Dorota Gardias w żałobie. "Nie mam słów"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Gozdyra | Władimir Putin | Jarosław Kaczyński

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy