Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agata Kulesza tego nie spodziewała się po przyjaciółce! Co zeznała w sądzie?!

To trudny okres dla Agaty Kuleszy (47 l.), która właśnie rozwodzi się z mężem. Na sali sądowej podczas drugiej rozprawy rozwodowej mogły paść słowa, które nie wpłyną korzystnie na sytuację aktorki. Takiego zwrotu akcji chyba nie spodziewała się nawet ona sama.

Rozpoczęła się rozprawa rozwodowa Agaty Kuleszy i jej męża Marcina (51 l.). Aktorka złożyła pozew z orzeczeniem o winie rozpadu małżeństwa z winy męża.

Reklama

Co ciekawe, jej mąż, zdecydował się na ten sam krok. Na pierwszej rozprawie w warszawskim sądzie aktorka się nie pojawiła.

Był za to jej mąż oraz pierwsi świadkowie. Wśród nich córka pani Agaty, Marianna (22 l.), oraz przyjaciółka, aktorka Agnieszka Suchora (51 l.), żona aktora Krzysztofa Kowalewskiego (82 l.). Agata Kulesza wiele razy podkreślała, że w jej otoczeniu jest grupa przyjaciółek, na których może polegać i na które zawsze może liczyć. To m.in. aktorki Iza Kuna, Agata Buzek i piosenkarka Katarzyna Nosowska oraz Agnieszka Suchora. 

"To niezwykłe, wrażliwe kobiety. Mogę się przy nich wypłakać, a one mnie nie wyśmieją" - mówiła aktorka w jednym z wywiadów.

Czy Agata Kulesza będzie mogła liczyć na wsparcie koleżanki w trakcie trudnego procesu rozwodowego? Osoby, które były świadkami tego, co się dzieje na korytarzu sądu podczas pierwszej rozprawy, twierdzą, że świadkowie wychodzący z sali sądowej byli zdenerwowani i mieli łzy w oczach. "Super Express", którego dziennikarze byli obecni pod salą rozpraw, twierdzi, że mąż aktorki nie chciał komentować posiedzenia sądu.

Po przesłuchaniu był jednak wyraźnie rozluźniony... Powiedział tylko, że musi wysłać Agnieszce Suchorze SMS-a z podziękowaniami za jej zeznanie! Trudno wierzyć bezkrytycznie w słowa osób bezpośrednio zaangażowanych w sprawę, w tym w słowa męża aktorki.

Sprawy rozwodowe zwykle są dość skomplikowane. Niosą ze sobą mocny ładunek bólu i żalu. Trudno w nich o obiektywizm. Jednak ważne jest wsparcie bliskich i przyjaciół. Miejmy nadzieję, że i w tym przypadku tak będzie. 

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Agata Kulesza | Agnieszka Suchora

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje