Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agata Kulesza może liczyć na wsparcie córki! Zerwała kontakt z ojcem!

Dramatyczna sytuacja w domu sprawiła, że córka aktorki, Agaty Kuleszy (47 l.) musiała szybko wydorośleć. Choć wiele ją to kosztowało, zerwała wszelkie relacje z ojcem...

"Dlaczego zablokowałaś kontakt do siebie, moja córko? Co złego uczyniłem mojej córce? Może to, że kupiłem ci autko, którym jeździsz? Spokojnych snów, Marianno" - takie niepokojące wiadomości już jakiś czas temu zamieścił na swoim profilu w internecie Marcin Figurski (52 l.), mąż Agaty Kuleszy.

Reklama

Ich adresatką jest ukochana jedynaczka pary, Marianna (22 l.). Studentka weterynarii przez ostatnie lata była świadkiem koszmaru, jaki przeżywała jej mama.

A gdy straciła nadzieję, że wszystko się ułoży, podjęła bardzo trudną decyzję - wyprowadziła się z rodzinnego domu i zerwała kontakt z tatą. Teraz całym sercem wspiera aktorkę przed zaplanowaną na kwiecień rozprawą rozwodową.

Problemy w małżeństwie gwiazdy rozpoczęły się cztery lata temu. Jej mąż zmienił się nie do poznania. Początkowo Agatę zaniepokoiły jego ataki agresji i flirty z nieznajomymi kobietami w sieci.

Zaczęła podejrzewać u niego chorobę i namawiała go na leczenie, podsuwała książki na ten temat. Jednak on coraz częściej wpadał w szał. W opinii sądowo-psychiatrycznej, którą Figurski opublikował na swoim profilu w internecie, czytamy, że groził żonie odcięciem głowy, poderżnięciem gardła.

Po jednej z awantur trafił na obserwację do szpitala psychiatrycznego. Agata złożyła wniosek o założenie Niebieskiej Karty i pozew o rozwód. Mężczyzna twierdzi, że to on jest pokrzywdzony.

"Jestem wieloletnią ofiarą molestowania moralnego. Uświadomił mi to mój terapeuta. Ja uciekłem. Pani K. rzuciła się w psychotyczny pościg" - mówi.

Agata bardzo to wszystko przeżywa i stara się spędzać z córką każdą wolną chwilę. Obie mają jednak nadzieję, że to, co bolesne i przykre, wkrótce zostanie za nimi.

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agata Kulesza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje