Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Agata Kulesza: Czy uratuje małżeństwo?

Wiadomość o kryzysie w związku Agaty Kuleszy zaskoczyła wszystkich. Jak jednak donosi "Na Żywo", małżonkowie mają nadzieję, że uda im się uniknąć rozwodu i planują wspólny wyjazd...

Uchodzili za małżeństwo idealne. Tym bardziej fanów Agaty Kuleszy (47) zaskoczyła wiadomość, że po 12 latach od ślubu aktorka rozważa rozwód z operatorem Marcinem Figurskim (52). 

Reklama

"Zdarzają się takie sytuacje, że ten mrok się rozsiądzie, że jest źle, że jestem smutna" – przyznała niedawno w wywiadzie dla „Pani”. 

To był pierwszy raz, gdy szczerze mówiła o trudnym czasie, jaki przeżywali…

Od początku swojego związku stanowili dla siebie oparcie i inspirację.

Jednak wraz ze wzrostem popularności Agaty obowiązki zawodowe zaczęły zabierać im coraz więcej wspólnych chwil. Ona spędzała dni na planach „Rodzinki.pl” i „Pułapki”. On, częściej niż w domu, przebywał w Czerwińsku, gdzie przygotowywał Salezjański Festiwal Młodych Campo Bosco. 

Aktorka nie ukrywała, że relacja z mężem jest dla niej ważna, by zachować równowagę emocjonalną.

"Marcin sprowadza mnie na ziemię. Bardzo dba o to, żebym się nie zagubiła" – wspominała jeszcze kilka miesięcy temu aktorka.

"Chcę z nim być, bo imponuje mi wiedzą. Poza tym to jeden z najlepszych ludzi, jakich w życiu spotkałam" – dodała.

Przed nimi wyjątkowe chwile…

Pamiętając to, co było dobre w ich związku, para nie zamierza pochopnie podejmować decyzji o rozstaniu. Co więcej, właśnie zaplanowali wspólny wyjazd na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. 

"Jedziemy do Szczecina, do moich rodziców, a Wielkanoc spędzimy z teściami" – zdradziła ostatnio w wywiadzie.

Pragną kontynuować rytuał, jaki wypracowali już lata temu. Aktorka nie wyobraża sobie, aby w Boże Narodzenie zabrakło kogoś z jej bliskich. Chce połamać się opłatkiem z mężem i córką Marianną (21), która choć wyprowadziła się już z domu, mocno trzyma kciuki za mamę i tatę. Pamięta, jak blisko byli jeszcze niedawno.

Agata też ma ogromną nadzieję, że ten czas wróci. 

"Więzi z bliskimi zawsze były ważne. To dali mi rodzice. Rodzina pozwala mi na miękkie lądowanie. To ona przywraca pion. Nie chcę istnieć bez Marianki i Marcina" – podkreślała niedawno gwiazda. 

Czy ten świąteczny czas pomoże parze na nowo się odnaleźć?


Dowiedz się więcej na temat: Lech Kulesza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje