Reklama

Reklama

Reklama

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (142)

Dodaj komentarz
Al

~Al -

Obudźcie się. Islam przejmuje kraje zachodnie niszcząc ich kulturę i tradycje. Niemcy w ciągu 20 lat staną się krajem w którym będzie obowiązywał szariat. Zobaczcie na you tube gdyż poprawność polityczna i strach przed islamem nie pozwala na pokazywanie w tv tego co się dzieje w Londynie, Malmo, Paryżu i innych krajach europejskich. Według statystyk Polska ma być państwem islamskim w przeciągu 50 lat. Zobaczcie na swoje ulice i miasta. Powstają meczety a chusta poczyna sobie coraz śmielej. Nie pozwólcie na odstępstwa religijne uboju zwierząt. Nie dajmy się zniszczyć nadmiernej tolerancji jak zachód.

lol

~lol -

zapomnialas ze ma jeszcze sztuczny nos, i opliczki i naciaagniete brwi!

HAHA

~HAHA -

NIE ROZUMIEM JAK MOŻNA ZACHWYCAĆ SIĘ KIMŚ KTO MA : SZTUCZNE USTA, SZTUCZNE CYCKI, SZTUCZNE NIENATURALNIE PRZEDŁUŻANE I ZAGĘSZCZONE WŁOSY, SZTUCZNE RZĘSY, KILO TAPETY??? NIE WSPOMINAJĄC O PRUDERYJNYM ZACHOWANIU, BRAKU KULTURY, TAKTU, BRAKU WSTYDU? ONA SAMA Z siebie robi pierwszą dziw... RP. Wiadomo, każdy wykorzystuje swoje 5 min. ale kobieta która nie ma za grosz klasy i godności, szacunku dla samej siebie, nigdy nie będzie szanowana przez innych. czysta szmata NATALIA SIWIEC-ODBYT "MISS ODBYTU"

....

~.... -

Druga dodzia...

wiocha.pl

~wiocha.pl -

wiocha.pl

realista

~realista -

a kto to właściwie jest

VinDee

~VinDee -

Koszulka kolesia mówi o nim wszystko a tu coś te jej cycki się zmniejszyły ...aha raczej nie nabrały jeszcze ogumienia hehe

gi

~gi -

co za stylizacja:D to od Zienia??;D

niki

~niki -

dziewczyna nie ma szczescia samych malych tych chlopow miala

KOBIETA

~KOBIETA -

FACET MI SIE PODOBA-NAWET BARDZO..