Reklama

Reklama

Reklama

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (15)

Dodaj komentarz
geniuszka ze swoim mózgiem jako

~geniuszka ze swoim mózgiem jako -

MATKĄ JEST IRINA NIE JA.PREDZEJ PODOBNY DO DOMINIKA OD NIEGO WZIĄLĘŚ GENY CRIS NIE BEZPOSREDNIO ODE MNIE.NIE JEST ANI TROCHE DO MNIE PODOBNY ALE DO CIEBIE I IRINY PREDZEJ.NO CÓŻ KOGO TY CHIALEŚ OSZUKAC ZŁODZIEJU?!HAHAHAHAHAHAHAHA!GDZIE PRAWIE NIE WIDAC.TY SOBIE TĄKRZYZOWKE SPŁODZIŁES WPROBOWCE Z IRINA NIE4 ZE MNA!NIGDY NIE BRALAM POD UWAGE TEGO ŻE CHCIALBYS ZE MNA MIEĆ DZIECKO.NA TAKIE BAJE SYNU SZPIEGA NIE NABIERAM SIE!POPATRZ DOBRZE CRIS GDZIE TE MOJE GENY?!NIEMA ICH.NIE MÓJ SYN NIE MÓJ PROBLEM.A PRAW DO NIEMOJEGO SYNA NIE MOGE SIE ZRZEC BO TO NIE MOJE DZIELO IN VITRO NATOMIAST PARW DO WLASNEGO MOZGU NIGDY NIE MOZNASIE ZRZEC BO JEST TO PRAWNIE I FIZYCZNIE NIEMOZLIWE!HAHAHAHAHAHAHA!A NAWET JEŻELI TO BYLBY MOJ SYN Z WAMI(ALE NIE JEST NA SZCZEŚCIE)TO NIC MU DO MOJEGO MÓZGU BO MOIM MÓZGIEM NIGDY BY NIE BYŁO JAKIEKOLWEIK DZIECKO CZY DOROSLY.MOZG JEST JEDEN TO NARZAD NIE INNY CZLOWIEK ZAPROGRAMOWANY W IMPLANCIE.WSZYSTKO INNE JEST MANIPULACJA PSYCHOTRONICZNA SZPIEGU RUSKI.NO I TWÓJ SYN TO TEŻ NIE MÓJ MÓZG MOZE TWOJ ALE MOIM MÓZGIEM DZIECI I BACHORY DO TEGO OBCE RZADZIC NIE BĘDA.A SKORO TY JESTES INFANTYLNY TO DAJ IM CHODZUIC PO SWOIM GŁUPIM ŁBIE JAK CI NASR...TAK JAK TY MI TO MOZE WTEDY PZREPEDZISZ TE ZWIERZETA KTORE POWSTAJA Z TWOICH ZLYCH GENÓW CRISIEADONISIE.PARDON ZAPOMNIALAM ZE TY LUBISZ JAK KTOŚ CI NASRA W PRZECIWIEŃSTWIE DO MNIE!ŻADNEGO INNEGO ZE MNA JUZ NIE BĘDZIEZSZ MIEC.ZDECHŁY ZARODKI.PO COS ROBIL MI HYBRYDY ZWIERZECE WNUKU HUETTLERA?!

ja

~ja -

dziwny koleś , nie mógł zwiazac się z kimś i miec razem dziecko a tak sobie je kupił

Aryjczyk

~Aryjczyk -

Latino untermenschen

mała

~mała -

Napisał ktoś ze to może być stroptizerka ale bądzmy szczerzy... koleś ma hajsu jak lodu a ta dziewczyna moggłabyć prosta dziewczyną nie mającą wpływowych rodziców mógł ją wykończyć psychicznie i zastraszać ,zmusić zeby zgodziła sie na to... Tacy kolesie mają układy i układziki...

Dick

~Dick -

Przeczytałem wypowiedź w której napisane było że Cristiano Ronaldo i Kaka to jedni z najprzystojniejszych mężczyzn piłkarzy takim kobiety same wskakują do łóżka.

JA!

~JA! -

Pociągający to on jest i działa na wyobraźnię...Niech uważa w łóżku,bo może mieć jeszcze sporo takich dzieci!On kobiety ma na zawołanie.Wielki macho:)Pamietam dawne zdjęcia z Paris Hilton-biedactwo łudziła się,że jest kimś wyjątkowym dla boskiego Ronaldo,a on....sami wiecie:)Totalna ignorancja!!!

biel

~biel -

taki opalony ten synek z solarki on wyszedł

tutsi.

~tutsi. -

co sie tak zezlicie nad ta kobieta i ronaldo a ta piekna goralka z zakpca to go nie zlapala. farrel napewno nie chcial zostac poraz 2 ojcem, zostal cepem.

Dick

~Dick -

Trudno tu mówić o sprzedaży dziecka w końcu Ronaldo jest jego ojcem.Zrzekła się jedynie nad jego opieką.

P

~P -

Może ta matka to jakaś striptizerka i dlatego tak wyszło. Pewnie nawet celowo zaszła z nim w ciąże i dostała to co chciała a za 10 lat się odezwie, że chce następne 10 milionów za to, że Christiano zmusił ją do podpisania akt albo inne tego typu rewelacje.