Reklama

Reklama

Reklama

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (46)

Dodaj komentarz
Paula

~Paula -

tak to straszne było zdarzenie dla mnie i dla moichznzjomych ale najgorsze było że w tym samym czasie dostałam wiadość od mojej przyjaciółki że naszego kolegi z klasy umarła Mama to też był dla mnie szok i moich przyjaciół ale jak pużniej zobaczyłam Kubę to widziałam jak miał oczy we łzach

Asia

~Asia -

Śmierć Michaela Jacksona była bardzo przykrym wydarzeniem. Niestety ludzkie życie nie trwa wiecznie i każdy nawet sławne osoby odejdą kiedyś z tego świata. Życie płata różne figle i śmierć okazuje się czasami smutną niespodzianką.

<janio>

~<janio> -

Był to geniusz,którego można porównać tylko z Preslejem czy Lenonem !!!

korektor_

~korektor_ -

Jackson to była napompowana lalka. Gdyby nie Quincy Jones to Michael byłby lokalną amerykańską atrakcją. przez 30 lat podrygiwał w ten sam sposób i łapał sie za krocze.

Michał"Kimuś"

~Michał"Kimuś" -

Mam 32 lata , słucham rocka, metalu i wogule dobrej muzy. Muzyką zainteresowałem się właśnie dzięki M.J. Więc jeśli nigdy nie interesowała was jego muzyka, to nie komentujcie i się od niego odstosunkujcie. Liczy się tylko muza, i to co dobrego uczynił swoją twórczością. Hieny zawsze istniały i istnieć będą... Nie cierpie plotkarzy. No choćbym czytał wypociny fanów radia ma ryja. Adresuję swoją wypowiedź do wszystkich zawistnych plotkarskich żerujących na cudzym nieszczęściu hien. Resztę pozdrawiam. Stay heavy!!

adi

~adi -

media zabily króla

Jagoda

~Jagoda -

Michael Jackson to człowiek jedyny w swoim rodzaju.Wybitny twórca wspaniałych tanecznych hitów!!!Nie do końca doceniany za życia,często wręcz opluwany i wyszydzany za swoją oryginalność i ekspresje!!!Przypisywano mu różne pedofilskie skandale,gdzie wyłącznie chodziło o to by wyciągnąć od Niego jak najwięcej kasy!!!!Przecież to ,że kochał dzieci i chciał im pomagać nie jest grzechem,czy zboczeniem,za które trzeba szykanować!!!On niestety tych oszczerstw doświadczył w nadmiarze!!!! A to ,że tak się przez całe życie oszpecał operacjami plastycznymi to nie Jego wina,a Jego chorego ojca,który wychowywał Go w świadomości,że jest b.brzydki i wszystko ma najgorsze!!!Zaszczute dziecko w dorosłym życiu za wszelką cenę dążyło do doskonałości nawet kosztem własnego zdrowia!!!! Wielka strata dla całego ŚWIATA!!!

Aga

~Aga -

Dlaczego pisza osby ktore go nie lubia, dlaczego te osoby go obrzucaja idiotycznymi wymyslami ludzi. Michael nie byl zadnym pedofilem, to jego dobroc i milosc do dzieci go zgubila. Odplacono mu za dobro złem. Zostal zniszczony psychicznie przez ludzi. Nigdy mu nic nie udowodniono dlatego bo nie bylo mu co udowodnic.Niech jego wrogowie zostawia go w spokoju a fani niech zawsze maja go w sercu . Wspaniały czlowiek, tancerz , piosenkarz. Nikt mu nie dorowna. Miliony ludzi go kochaja i chwala im za to. Spoczywaj w spokoju.

MARIKA

~MARIKA -

DLACZEGO NIKT NIE PISZE O TYM ,ILE DOBREGO ZROBIŁ DLA LUDZKOŚCI TYLKO SŁYSZY SIĘ O TYCH ZŁYCH RZECZACH KTÓRE RZEKOMO ZROBIŁ JA TAM NIE WIERZĘ W PLOTKI DLA MNIE BYŁ NAJLEPSZY

...pogrążona...

~...pogrążona... -

On był świetny teraz niestety nieżyje a wy jeszcze mu wżucacie taki rzeczy?czy wy jesteście normalni???