Reklama

Reklama

Reklama

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (199)

Dodaj komentarz
ola

~ola -

Wygląda jak angelika kenova na tej fotrce

Adaś Zuch

~Adaś Zuch -

Wspaniale wygląda. Bardzo kobiece. Kobiety z plecami z przodu pewnie syczą jak żmije:D Nieważne co będzie na starość, teraz wygląda rewelacyjnie. Marzenie.

bibi

~bibi -

I znowu ona:dziewczyna o bardzo przeciętnej urodzie ,wulgarnym języku i mało inteligentna zrobiła serię zdjęć przy udziale olbrzymim photoshopa.Jak to można zrobić coś z niczego.Gimbaza i męskie pustaki ślinią się i wypisują bzdury i chamskie teksty.Jesteś pompon zadowolony ze swoich osiągnięć????

greg

~greg -

yebałbym do utraty tchu, w cyce też

KRIS !!!

~KRIS !!! -

Tyle właśnie do powiedzenia , a raczej do pokazania mają Polskie celebrytki . Ciałko niczego sobie , ale porysowane więc z bomisu !!!

Cwnal & Zin

~Cwnal & Zin -

> Jest sylwetka >Urocza , a po co Bieliznę Prezentuję ,(to nie dla "M") sorry< a Zaprezentuj swoje - Sylwetkę t/z Ciało (Biust )- zademonstruj stojący -Biust ,to byś wspaniałą Furorę , = tak dosłowny jak w Play boy > to faktyczna >Modelka = Prezentacja - Toplez !!!!

Cwnal & Zin

~Cwnal & Zin -

> Super<> Sylwetka a szczególnie > ten Biust < ach to jest mój -Gust < zakochał bym się od pierwszego wejrzenia = zapewne jest Duży i stojący ??? to marzenie Masażyk z =Dotykiem. <

cvn

~cvn -

ladnie wyglada ale te tatuaze to jakas masakra troche psuja jej wdziek

Mietek

~Mietek -

Kariera po polsku to publiczna prostytucja. tzw. piosenkarka wychodząc na scenę świeci gołą dup., żeby odwrócić uwagę od tego, że beczy a nie śpiewa. W debilizmie serialowym co i rusz jakaś się rozbiera, bo inteligencji brak, żeby prowadzić dialog na poziomie. Podoba mi się nagie ciało i pięknych kobiet i przystojnych mężczyzn, ale publiczne kurest.o to przesada.

antek

~antek -

ooo takkk spust do kawy dla szefa, ale Hiszpan byłby piękny mmmm