Reklama

Reklama

Reklama

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (158)

Dodaj komentarz
Alik

~Alik -

Dziennie ta pusta miernota ??!!Co to kogo odchodzi że to beztalencie pazerne jest niby w ciąży !!!

MELANIA

~MELANIA -

PROPONUJĘ OGŁOSIĆ DZIEŃ CUDOWNEGO POCZĘCIA ŚWIĘTEM NARODOWYM !!! DOBRZE BYŁO BY POZNAĆ POZYCJĘ W KTÓREJ DOSZŁO DO CUDOWNEGO POCZĘCIA I OGŁOSIĆ JĄ JAKO OBOWIAZUJĄCĄ W KK.

oral

~oral -

inny finał i ciąża jest.

EDI

~EDI -

Dziwne klimaty w naszej Polsce panuja.Lepiej pozniej niz wcale.Uwazam,ze dojrzala matka jest napewno lepsza od tych ''mamusiek'' ,ktore pisza tutaj takie glupstwa.Nie chodzi przeciez o wiek, inteligencja sie liczy :)

naii

~naii -

Te z Was które piszą te beznadziejne komentarze nie wiedzą co to znaczy... Jak tylko przeczytałam, że p. Małgosia spodziewa się dziecka bardzo się ucieszyłam. Sama od paru lat bezowocnie się staram i doskonale wiem jaki to ból i bezradność, więc nie piszcie tutaj oszczerstw, bo same tego nie przeżyłyście. A to czy zaszła w ciążę dzięki invitro czy normalnie to już sprawa p. Małgosi i jej męża. Wam nic do tego!

gaga

~gaga -

ta wiadomość została ogłoszona tak jakby z góry wiedziała że wszystko będzie dobrze, w tym wieku trudno o taką pewność, w większości kobiety muszą leżeć aby ciążę utrzymać a tu proszę, szpilki, ścianki do pozowania i ani śladu zmiany na twarzy czy w ciele, dziwne i niespotykane, Skrzynecka miała to samo ani śladu opuchlizny przez całą ciążę, bujać to my a nie nas

klosek

~klosek -

nie ma nic lepszego od pełnej kochajacej sie rodziny (co jest w dzisiejszych czasach rzadkoscią), więc gratulacje dla P.Małgosi

heja

~heja -

Kożuchowska to tak jak z tym z behemota.... Trzeba coś ogłosić by znowu być popularną. Już mnie trafia jak głupie pismaki piszą o niej wszędzie. Jest już na tyle stara Koźuchowska , że najwyższy czas, ale żeby od razu światu ogłaszać zanim jeszcze coś się nie wykluło to największa głupota.. Tylko pokazywanie jej wychodzi bo gra aktorska na pewno nie.

ANNA

~ANNA -

niepokalane poczecei matki boskiej Kozuchowskiej na pokaz katoliczki, sztuka teatralna nieudana i fala krytyki to teraz dla zagluzsenia jej braku talentu ciąż in vitro??? takiej katoliczki z radia maryja ???????

misia

~misia -

prawda jest taka, ze dziecko bedzie miało piękną, sławną bogata mamusię i szczęsliwą rodzinę i w d...wszystkich zazdrośników... a dojrzała matka lepsza od tych patologii, których teraz pełno, rozwodów, konkubentów, niewiernosci itp;-)))))))))