Reklama

Reklama

Reklama

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (172)

Dodaj komentarz
marylka

~marylka -

tej Pani mowimy juz dowidzenia, ile lat mozna ja ogladac, wciska sie na sile wszedzie

rene gare

~rene gare -

FANTOMAS po liftingu

korek

~korek -

można mieć styl, pewną odrębność w każdym wieku, ale to musi być ze smakiem, Pani Maryla go zatraciła i teraz został tylko kicz i tandeta, starość jest naturalna, ale wyczucie trzeba mieć szczególnie jeśli się jest osobą medialną.

Joanna

~Joanna -

Myślicie że dla was czas stoi w miejscu i nie starzejecie się? Na szczęście mimo waszej głupoty na świecie jest miejsce dla ludzi w każdym wieku.

barbra55

~barbra55 -

Jest artystka, wiec od czasu do czasu musi poprawic swoj wizerunek. Ma na to kase. Przeciez pomarszczona nie wyjdzie na scene, a tak dlugo pracuje , robi to co lubi. Nie zazdrosccie jej, jest fajna. Wy tez mozecie sobie poprawic co nieco i tez bedzie fajnie.

Beata

~Beata -

Cóż mogę powiedzieć, zachwycająca. Chciałabym tak wyglądać, w momencie przejścia na emeryturę.

nom'

~nom' -

Wszystkie tlusciochy trzymaja jej strone !!! Szczuple nic nadzwyczajnego w niej nie widza.Zmyc makijaz ,rozebrac z ciuszkow wtedy bedzie widac prawdziwy PESEL.

barbara

~barbara -

nigdy jej nie słucham bo ona śpiewając denerwuje ,P. Rodowicz godnie trzeba się starzeć bo przemijanie jest wpisane w życie zobaczcie jakie jesteście ponaciągane a ręce żylaste stare trzeba godnie przyjąć starość. I proszę niech P.. więcej nie śpiewa to okropne patrzeć na taką starą babe zobacz na swój pesel .

wypad

~wypad -

kto tej starej babie daje plusy i za co, jakie K***A odchudzenie, przecież to stary pokurcz..

ola

~ola -

Maryla wyglada ladnie ma super figurke ale musi koniecznie zmienic makijaz nie malowac oczu tak mocno i na niebiesko ,nie uzywac konturowki do ust i usta zmiejszc a nie powiekszac.Wtedy bedzie jeszcze ladna babka.