Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zbigniew Zamachowski ma problemy przez alimenty

Komornik zajął konto Zamachowskiego (56 l.) - informuje "Super Express". Sprawę skomentowała już Monika Zamachowska (45 l.).

Zgodnie z decyzją sądu artysta co miesiąc musi płacić na czwórkę swoich dzieci z małżeństwa z Aleksandrą Justą kwotę 14 tys. złotych - po 2,5 tys. na pełnoletnią Marysię i Antoniego oraz 4,5 tys. na niepełnoletnią Bronię i Tadeusza.

Reklama

Pod koniec lata Tadek skończył jednak 18 lat i aktor uznał, że syn powinien dostawać tyle, co starsze rodzeństwo. To nie spodobało się byłej żonie aktora.

"Gdy zobaczyła, że na koncie przybyło za mało pieniędzy, sprawą zajął się komornik i wszedł gwiazdorowi na konto, zajmując ponad cztery tysiące. Taką właśnie sumę aktor był winien swojej byłej żonie, której płaci alimenty na czwórkę dzieci" - czytamy w "Super Expressie".

Głos w sprawie postanowiła zabrać Monika Zamachowska, podkreślając, że jej mąż bardzo ciężko pracuje, by zarobić na alimenty, czasami jednak przychodzi taki moment, że ma już dość!

"Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i powiedzieć wprost, że to ponad jego i moje siły" - komentuje dziennikarka, dodając, że sama także jest po rozwodzie, jednak nigdy sprawa alimentów nie poróżniła jej z byłym mężem. "Po prostu wiem, jakie ma możliwości" - tłumaczy.

Sam Zamachowski nie chce komentować doniesień tabloidu. Wiadomo jednak, że od miesięcy walczy o obniżenie alimentów.

***

Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zamachowski Zbigniew

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje