Reklama

Plotki

Wyniki sekcji zwłok Paula Walkera

Czwartek, 5 grudnia 2013 (08:22)

Paul Walker zmarł w wyniku urazów i poparzeń odniesionych w wypadku. Na liście przyczyn jego śmierci nie wymieniono płomieni - brzmi komunikat koronera z Los Angeles. Ujawniono również kolejne nagranie z wypadku.

Zdjęcie

Paul Walker /Tim P. Whitby /Getty Images
Paul Walker
/Tim P. Whitby /Getty Images

Na filmie widać przewracające się od uderzenia auto i wzbijającą się w powietrze chmurę pyłu. Do momentu, gdy wrak samochodu staje w płomieniach, mija minuta.

Nie znaleziono żadnych dowodów na to, że doszło do wycieku któregoś z płynów eksploatacyjnych, co miałoby doprowadzić do utraty panowania nad pojazdem.

W identyfikacji ciał pomogła dokumentacja dentystyczna. Raport toksykologiczny wydany zostanie do ośmiu tygodni od daty zgonu.

Przypomnijmy, że do wypadku doszło 30 listopada w miejscowości Santa Clarita, gdy porsche carrera GT, prowadzone przez przyjaciela aktora Rogera Rodasa, wypadło z drogi, uderzając w drzewo i latarnię. Pasażerowie zginęli na miejscu.

Produkcja siódmej części filmu "Szybcy i wściekli", w której występował Walker, została wstrzymana. Aktor osierocił 15-letnią córkę Meadow.

Zdjęcie

Paul Walker /Tim P. Whitby /Getty Images
Paul Walker
/Tim P. Whitby /Getty Images

Zdjęcie

Wielbiciele aktora na miejscu wypadku składają kwiaty i palą znicze /David Buchan /Getty Images
Wielbiciele aktora na miejscu wypadku składają kwiaty i palą znicze
/David Buchan /Getty Images

Paul Walker nie żyje. Zdjęcia z wypadku

liczba zdjęć: 10Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Wyniki sekcji zwłok Paula Walkera

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (99)

Dodaj komentarz
fAN_FAST.7

~fAN_FAST.7 -

DZIWI MNIE JEDNA RZECZ! OKAZUJE SIĘ ŻE FACET ŻYŁ NAWET 60 SEKUND PO UDERZENIU W DRZEWO MOZLIWE JEST JAK DONOSI NEW YORK TIMES ZE ZYŁ NAWET 2 MINUTY PO TRAGEDII OCZYWISCIE BYŁ POŁAMANY ALE ŻYŁ! TRAGEDIA ROZEGRAŁA SIE W MIEJSCU GDZIE BYŁA CAŁA MASA LUDZI ŚWIECIŁO SŁONECZKO PIEKNIE NA DWORZU SLICZNA POGODA LATO MOŻNA POWIEDZIEĆ MASA LUDZI ZBIÓRKA PIENIEDZY FESTYN WYDARZENIE TOWARZYSKIE DLACZEGO NIKT MU NIE POMÓGŁ ?? NIE WIERZE ZE NIE BYŁO TAM NIKOGO! WYSTARCZYŁO WYJĄC CHŁOPAKA Z SAMOCHODU NA TO WYSTARCZY 30SEKUND . MIELI LUDZIE CAŁE 2 MINUTY BY AKTOR ŻYŁ I WYLIZAŁ SIE Z TEGO MIELIBYSMY GO NADAL WSRÓD ZYWYCH I TO MNIE BOLI KOLEGA ZGINAŁ NA MIEJSCU ON PRZEŻYŁ ALE SIE PO PROSTU SPALIŁ ŻYWCEM BYŁ UWIĘZIONY WE WRAKU MASAKRA

fanka basia

~fanka basia -

Szkoda czlowieka splonac żywcem ;( straszna śmierć.przestroga dla innych.ze nawet taki doświadczony kierowca jak Paul Walker nie byl w stanie zapanować nad samochodem,moze jego śmierć będzie przestroga dla innych i jego niepotrzebna śmierć będzie tym chamolcem przed szybka jazda,a aktor nie jechal w tym dniu szybko-75km/godz czyli zwolnijcie

...

~... -

jego córka ma 15 lat, a narzeczona 21, z którą zaczął się spotykać od jej 16-go roku życia...

Jacek

~Jacek -

Drogi Redaktorze, jakbyś się czuł jakby Twoje nazwisko napisali z małej litery? Porsche Carrera pisze się właśnie z dużych liter. Może ktos dać link do filmu o którym mowa?

ciocia

~ciocia -

Zabili go Illuminati, przeszkadzało im, że był dobrym człowiekiem:))

egon

~egon -

Jak byłby brzydki chudy gruby łysy krzywy też byście po nim płakali ?

wawa

~wawa -

Sam się prosił o śmierć tak jak nasi górscy wspinacze ....????

tosia

~tosia -

Takie ciacho....eh....wielki żal!

maja

~maja -

W sieci pojawił się filmik nagrany zaraz po wypadku Paula Walkera. Film przedstawia spalone ciało Paula Walkera. Bardzo DRASTYCZNY materiał raczej dla osób 18+ playerhd.pl/gcys/1533/Paul_Walker_NagranieTel_+18 MASAKRA ! …. [*]

eM

~eM -

I gdzie te wyniki sekcji? syf nie artykuł