Reklama

Plotki

Woźniak wychodzi za mąż

Środa, 18 lipca 2012 (08:07)

"Jestem zakochana. Nareszcie szczęśliwie" - wzdycha w rozmowach ze znajomymi aktorka Aleksandra Woźniak (37 l.). I nie protestuje, kiedy padają pytania o jej ślub z nowym partnerem - Szymonem.

Zdjęcie

Ola Woźniak ze swoim Szymonem /Piętka Mieszko /AKPA
Ola Woźniak ze swoim Szymonem
/Piętka Mieszko /AKPA

"Jesteśmy w szoku" - mówią znajomi aktorki, znanej m.in. z serialu "13 Posterunek". Jeszcze do niedawna gwiazda wypowiadała się dosyć sceptycznie o jakichkolwiek związkach z mężczyznami. Zasłaniała się mnóstwem obowiązków związanych z wychowaniem 9-letnich bliźniaczek - Ani i Julki.

Nic dziwnego. W swoim życiu przeszła wiele zawodów miłosnych. Wieloletni związek z aktorem Jarosławem Żamojdą (52 l.), nieudane małżeństwo z Tomaszem, kolegą ze szkoły, bolesne rozstanie z Piotrem, ojcem jej córek (miały wtedy po 9 miesięcy), i kolejny, pechowy duet z Jackiem.

Z nim była związana jeszcze trzy lata temu. Tak długa lista niepowodzeń uczuciowych odcisnęła piętno na aktorce. Ale teraz wszystko wskazuje na to, że jej życie zmieniło się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Sprawcą tych czarów jest właśnie Szymon, mieszkający na stałe w Trójmieście. Poznali się przez wspólnych znajomych. Oprócz niezwykłych emocji, które pojawiają się na początku znajomości, połączyły ich wspólne tematy rozmów. Nowy partner aktorki ma za sobą nieudany związek i dwie córeczki.

Jest teraz częstym gościem w stolicy, ku olbrzymiej radości dzieci Woźniak. "Ola nie chciała pokazywać się publicznie z ukochanym, bo bała się kolejnej porażki" - mówi rozmówca "Rewii". "Ale Szymon cierpliwie udowadniał, że można mu zaufać". Dzisiaj Ania i Julka nie wyobrażają już sobie, że mogłoby być inaczej.

Aktorka rozkwitła. Były wspólne wyjazdy w góry, po których w internecie podzieliła się radością i umieściła swoje zdjęcie z dopiskiem: "W górach bajkowo. Zdjęcia robi mi ktoś naprawdę wyjątkowy. Czułe uściski najpierw dla Niego".

I były ważne wydarzenia rodzinne: Szymon uczestniczył w uroczystości Pierwszej Komunii bliźniaczek. Nie kryją się już z czułymi pocałunkami. Bliscy aktorki są przekonani, że szykuje się huczne wesele.

Nie zaznaczono żadnej odpowiedzi !

Co sądzisz o nowym partnerze Oli Woźniak?

  • 11%
  • 67%
  • 16%
  • 6%
głosów: 1143

Zdjęcie

Ola Woźniak z partnerem Szymonem /Piętka Mieszko /AKPA
Ola Woźniak z partnerem Szymonem
/Piętka Mieszko /AKPA

SG

29/2012

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

Rewia

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Woźniak wychodzi za mąż

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (49)

Dodaj komentarz
KUM KUM

~KUM KUM -

NIC SZCZEGÓLNEGO ANI ON ,ANI ONA ŁAJDACTWO I TYLE!!!!

FRANEK SZAJBA

~FRANEK SZAJBA -

ale clown buuuu hahahaha

karola

~karola -

Może już wódeczka się mrozi na wesele:) najlepiej polska np Pan Tadeusz:)

eldo

~eldo -

Szymon M. znany trójmiejski uwodziciel... Ale mógłby trochę pobiegać bo mu brzuszek na tych nartach urósł...

ja

~ja -

Ładne ma Olka nogi. Chude, ale nie krzywe, bez jakichśtam kościstych kolan i nie "superdługie" jak badyle, takie "swojskie"

luz

~luz -

ten Szymon chyba powinien to przeczytać "Pierwszy raz Woźniak zakochała się w wieku 18 lat w koledze z liceum. Z powodu zdrad chłopaka ich związek był bardzo burzliwy. W końcu podjęli decyzję o ślubie; małżeństwo trwało... 3 miesiące. Drugim mężczyzną w jej życiu był reżyser Maciej Ślesicki. Poznali się na planie "13 posterunku" i stworzyli szczęśliwy związek. Niestety, tylko na dwa lata. Wtedy jednak pojawił się kolega z podstawówki, Tomasz. Pobrali się i byli razem... także dwa lata. Owocem czwartego związku Oli, z niejakim Piotrem, były bliźniaczki: Ania i Julka. Ale nawet dzieci nie uratowały ich uczucia - decyzję o rozstaniu podjęli, gdy dziewczynki miały rok. Teraz, jak informuje "Życie na gorąco", znowu postanowiła zaryzykować i ulokowała uczucia w poznanym u znajomych Jacku. Mieszkają już razem i wspólnie wychowują dzieci. Czy zdecyduje się na trzeci ślub?"

mixer

~mixer -

ona była ze Ślesickim, reżyserem 13 posterunku.Pewnie myślała, że zrobi karierę, ale talentu zabrakło.

Pytanie

~Pytanie -

A jaką rolę i gdzie zagrał "aktor" Żamojda?

ramona

~ramona -

ma piękne nogi

zdzisio

~zdzisio -

Typowy polski wulc