Reklama

Plotki

Wojewódzki oblany kwasem!

Poniedziałek, 21 października 2013 (14:39)

Kuba Wojewódzki (50 l.) trafił dziś do szpitala. Showman został oblany żrącą substancją pod siedzibą jednej z rozgłośni...

Zdjęcie

Kuba Wojewódzki /- /MWMedia
Kuba Wojewódzki
/- /MWMedia

Do tego dramatycznego zdarzenia doszło dziś rano. Nieznany sprawca zaatakował Kubę przed wejściem do Radia Eska, gdzie Wojewódzki prowadzi swoją poranną audycję.

Mężczyzna zaczaił się na dziennikarza i oblał go kwasem o brunatnej barwie. Jak podaje Fakt.pl, poparzony gwiazdor od razu został przewieziony do szpitala na warszawskim Wilanowie.

Nie wiadomo jeszcze kim był sprawca zamachu i jaka była jego motywacja.

O całej sprawie na swoim blogu poinformował jego kolega, Jarosław Kuźniar, który zamieścił wiadomość, jaką otrzymał od samego poszkodowanego:

"Dziś rano pod radiem Eska Rock, elegancko zamaskowany i ewidentnie pozbawiony poczucia humoru mężczyzna, zaatakował mnie niezidentyfikowanym płynem żrącym o brunatnej barwie, co jest dosyć symptomatyczne. Niestety nie chciał umotywować swego czynu, to co wykrzykiwał na razie zachowam dla siebie, bo prawa strona ma już dziś wystarczająco dużo kłopotów. Może odnajdę się z nim na Skypie, ulubionym ostatnio komunikatorze ludzi o wyrazistych poglądach na nie. Poważnie rzecz biorąc, czuję się doceniony jako dziennikarz. Doceniam także fakt, do jakiego momentu doszedł dyskurs polsko - polski. Brunatnym terrorystom gratuluje, że zrobili ze mnie męczennika" - poinformował Kuba za pośrednictwem Kuźniara.

Z nieoficjalnych informacji tabloidu wynika, że Kuba ma poparzoną szyję i część twarzy. Jego życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo!

Zdjęcie

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk /Michał Baranowski /AKPA
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
/Michał Baranowski /AKPA

Zdjęcie

Kuba Wojewódzki /Jarosław Antoniak /MWMedia
Kuba Wojewódzki
/Jarosław Antoniak /MWMediaArtykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Wojewódzki oblany kwasem!

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (1081)

Dodaj komentarz
etienne

~etienne -

Nie popieram takiego wyczynu ale z drugiej strony jego zachowanie jest mocno naganne. Wszystkich obowiązuja zasady,normy.Nikt nikomu nie może bezkarnie ublizać ani obrażać.

figo

~figo -

Jaki by nie był to mówi prawdę i za to go lubię !!!

hola

~hola -

Nie powiem, ze sie ciesze, ale i nie powiem ze sie smuce z tego powodu,.

len

~len -

Jest paskudny, złośliwy, nieobyty i bez wykształcenia.

elizka

~elizka -

Program się nie kręci? stracił rzesze widzów, nikogo jego głupota już nie kreci? Jeśli to prawda z tym kwasem w co wątpię to teraz czas na Korwin-piotroską, jej głupota i ignorancja kogoś wkurzy. Kara musi być- już jest sama. Brązowa maź to fekalia, a Wojewódzki został tym oblany przez zwolennika PIS?, to jakaś prowokacja?. Nie lubię PiS-u ale prawdę piszą ludzie o tym człowieku, ze jest cwaniaczkiem i lekkoduchem, nawet mu się uczyć nie chciało, studia uczą pokory, kultury i szacunku do innych. A ON JEST TYPEM KTÓREGO WYCHOWAŁO PODWÓRKO . Rozbuchany jest ten Pan Jakub W. NIE PRZESTRZEGA MANIER I ZASAD. Jeśli to kwas to najlepszy jest ranig...st

betty

~betty -

Gdyby tak to forum przeobraziło się w płócienny materiał, który namaka każdym jadowicie nienawistnym komentarzem, to można by z niego wyżąć niezwykle żrący kwas i to w niebotycznych ilościach... No, o ile z materiału cokolwiek zostanie. Chociaż mam wrażenie, że proces destrukcyjny już dawno nastąpił i postępuje. Ludzie, proszę, ważmy swoje słowa.

zadowolona

~zadowolona -

Jakoś mi tego - CHAMA nie żal !!!!

julka

~julka -

PRZERAŻAJĄCA JEST TA POWSZECHNA APROBATA DLA BANDYTYZMU.

Hary42

~Hary42 -

panie wojewódzki z pana taki dziennikarz jak z koziej d..y trąba . Musiałeś ładnie gostka wkurzyć !!!!!!!!!!!!!

54

~54 -

obsikali kube brazowym sikiem :) cisz sie ze nie obrzucali gownem!