Reklama

Plotki

Wojciech Jaruzelski: Jego żona chce rozwodu!

Czwartek, 6 lutego (09:55)

Barbara Jaruzelska (84 l.) chce się rozwieść z generałem Wojciechem Jaruzelskim (91 l.). Powodem jest jego bliska znajomość z... opiekunką.

Zdjęcie

Wojciech Jaruzelski z żoną Barbarą /Maciej Macierzyński /Reporter
Wojciech Jaruzelski z żoną Barbarą
/Maciej Macierzyński /Reporter

"Chcę się rozwieść z mężem, ale on nie daje mi rozwodu" - mówi "Super Expressowi" małżonka byłego polityka, tłumacząc, że za wszystkim stoi druga kobieta, która pielęgnuje chorego na chłoniaka generała.

"Ta kobieta się uczepiła mojego męża. Uważam, że ta pani jest niemoralna i ma problemy z alkoholem. Posuwa się do intymności, podrywa go" - zżyma się pani Barbara na łamach tabloidu.

Dodaje, że nie chce już dzielić życia z Wojciechem, gdyż nie tylko go nie kocha, ale czuje do niego niechęć i traktuje jak wroga.

Uważa jednak, że sytuacja bardzo odpowiada mężowi - opiekunka jest czuła, przynosi Jaruzelskiemu zupki i "panoszy się wokół niego".

"Nie chcę, żeby ona była w naszym domu. Jeśli ona będzie, to mnie nie będzie" - stawia sprawę na ostrzu noża generałowa, podkreślając, że "zrobi Wojtkowi dobrze" i zniknie z jego życia, zwalniając miejsce Małgorzacie.

Co więcej, jest już po spotkaniu z adwokatem w sprawie rozwodu.

Jaruzelscy są małżeństwem od 53 lat. Poznali się w 1955 roku na występie chińskiego pianisty Fu-Tsunga.

Zdjęcie

Wojciech Jaruzelski z żoną Barbarą /Macierzyński /Reporter
Wojciech Jaruzelski z żoną Barbarą
/Macierzyński /Reporter

Zdjęcie

Barbara Jaruzelska /Andrzej Iwańczuk /Reporter
Barbara Jaruzelska
/Andrzej Iwańczuk /Reporter

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Wojciech Jaruzelski: Jego żona chce rozwodu!

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (968)

Dodaj komentarz
luna

~luna -

Jaruzelski byl tzw "matrioszka"..tak jak Janek Klos udawal niemca Hansa Klossa w stawce wiekszej niz zycie ,poszukacje w sieci. Premier Piotr Jaroszewicz wiedzial o tym,byc moze zginal dlatego Rosyjski agent NKWD o nazwisiku Margulis sowiecką matrioszka, nad tym sowiecki generał gubernatorem "prowiślańskiego kraju". Ten osobnik w okularach ma tyle wspólnego z zacną rodziną Jaruzelskich, która w większości zginęła na Syberii,wpiszcie w google Jaruzelski Margulis

a

~a -

to nie tylko amoroso to on także wydał rozkaz strzelania do młodych górników. los mści sie. państwo dawno powinno odebrać wojtkowi caly majątek.brawo opiekunka! tak trzymaj za h.... a może ta opieku nka została naslana przez pis?

justynka

~justynka -

chcę być taką opiekunką.

Ala

~Ala -

.....91-letnim facet ma ciekawsze życieseksualne niż ja. Idę się spic. Dowodzenia i dobranoc

ZAWIEDZIONY

~ZAWIEDZIONY -

Co z tym Narodem sie stało.Facet który sprzedawał kraj i naród,zamiast od dawna gnić w pierdlu,staje się bohaterem jakichś plotek obyczajowych,a głupie lemingi urządzają sobie podśmiechujki,jak by nic sie nie stało.Po prostu MASAKRAAA!!!!!!

Ira

~Ira -

Babci Basi na stare lata mózg się lasuje.?Co taki 90-letni staruszek może w sprawie seksu zdziałać. Chyba tylko poruszać palcem w bucie. To jej chora wyobraźnia. Babciu pomyśl o tym że już wkrótce twoje życie się skończy a ty myślisz o rozwodzie?. Masz chyba przy generale za dobrze i w głowie ci się przewraca

warwara

~warwara -

do sadu odpowiedziec za zbrodnie to chory ale gzdzic sie z opiekunka to ma sily stalinowcy dlugo moga a fe

KacyK

~KacyK -

Takie rzeczy tylko w... Polsce :P

petro

~petro -

jest pani kobietą czy nie?jak może się pani tak cerygielic z jakąs obcą babą?co jest grane?nie patrzec na wielką kulturę tylko sciere do ręki,szmaty przez okno i po sprawie......że mą nie chce jej odprawić? to co z tego pojęczy tydzien i mu przejdzie a pani powinna nauczyc się gotowac zupki i kleiki.Ta bżdziągwa urabia sobie pani męża na emeryturkę jego.Oj kobieto mężczyzni mają rózne fanaberie.zostaniesz pani bez jego emerytury,a z niej będzie się smiać i korzystac jakis kocmołuch.życzę zdrówka i wytrwałosci

janina

~janina -

Pani Barbaro ,pogon pani te kobiete ,pki czas oby tak nie było jak z Wioletta Willas ,to nie pora i czas na rozwod ,bo to będzie zalosne ,i oskarza pania ,powiedzą ze ten człowiek był i jest chory ,zlap pani BYKA za rogi . Powodzenia zycze i dużo madrosci i sily.