Reklama

Plotki

Wiśniewski: To w końcu ma raka czy nie?!

Środa, 1 sierpnia 2012 (08:09)

Pomieszanie z poplątaniem... Odkąd Michał Wiśniewski (40 l.) na Facebooku wyznał, że ma raka, z różnych stron dochodzą sprzeczne informacje na temat jego stanu zdrowia.

Zdjęcie

Michał Wiśniewski /Andras Szilagyi /MWMedia
Michał Wiśniewski
/Andras Szilagyi /MWMedia
"Po dwóch tygodniach po wycięciu guza diagnoza po histopatologii jest jedna: RAK. Jutro onkologia... Okaże się, jak bardzo jestem w d**ie ..." - pisał lider Ich Troje na swoim profilu pod koniec czerwca. "Ukochana jest przy mnie i robi dobrą minę do złej gry! Z rakiem da się żyć... Mam zamiar pożyć, choć smutno, ale Tajnerka mnie wspiera!" - dodał.

Dwa tygodnie później brał już swój czwarty (i - jak zaznaczał w wywiadach - ostatni!) ślub. W międzyczasie pojawiały się coraz to nowe przecieki na temat tego, jak się czuje i jakie ma rokowania. Najpierw wiadomość, że Wiśniewski nie ma przerzutów, więc szanse na wyzdrowienie są duże.

"Oboje odetchnęliśmy z ulgą" - mówiła wtedy szczęśliwa Dominika Tajner (35 l.) na łamach tabloidów. Ostatnio pierwsza żona żona wokalisty Magda Femme (41 l.) zakwestionowała jednak jego chorobę.

"Z tego, co wiem, to nie ma raka i nie miał. Podobno nie jest to rak. Takie słyszałam informacje, więc chyba to dobra wiadomość jest" - powiedziała w rozmowie z Wideoportalem.

Czy uważa w takim razie, że Michał symuluje? "Myślisz, że ktoś żartowałby z choroby? Mam nadzieję, że nie" - odpowiedziała dziennikarzowi. To jednak nie koniec rewelacji. Teraz bowiem Dominika Tajner zdradza "Faktowi", że... nowotwór gwiazdora okazał się złośliwy.

"Wyniki się potwierdziły. Zrobiliśmy dodatkowe badania" - wyjaśniła, zapewniła jednak, że "guz został wycięty", a "rana zaczyna się ładnie goić".

Jak myślicie: kto mówi prawdę?

Zdjęcie

Z różnych stron dochodzą sprzeczne informacje dotyczące zdrowia Wiśniewskiego /Jarosław Antoniak /MWMedia
Z różnych stron dochodzą sprzeczne informacje dotyczące zdrowia Wiśniewskiego
/Jarosław Antoniak /MWMedia

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Wiśniewski: To w końcu ma raka czy nie?!

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (28)

Dodaj komentarz
greg

~greg -

No to fakt !!!antyreklamę tatusiowi zrobiła, córeczka:) tylko czekać na informacje, rodzina Tajnera ma syfa ale wstyd ja bym takiej córki bez badań do chałupy nie wpuścił i izolował bym dzieci od nich

agella

~agella -

To się córka Tajnera ustawiła !:)))))))))haha Wiśniewski goły w ryj ale co tam syfa ma !!!!!!!!!!!!!

brawo

~brawo -

Pozdrawiamy wszystkie byłe zony i ich obecnych partnerów z syfem ale ja bym go najeba,,,ła jak świnie to szmaciarz !!!!!!!podły szmaciarz !!!!!!!!!!! jak można dać sobie wkładać do odbytu a potem do buzi i wracasz do domu i dajesz żonie buzi

e-jay

~e-jay -

Dużo zdrowia panie Michale!

news 2012

~news 2012 -

pocałuj w sraka.

r

~r -

Wszystkie opisy choroby są po łacinie, nie używa się głupiego słowa rak tylko nowotwór, malkontencie, fałszerzu dokumentów aaa i brakuje pieczątki lekarza, więc kicha i ściema na całego...he,he....

tgr

~tgr -

zmieniłby już ten kolor włosów na jakis "normalny"

Kora

~Kora -

Ależ z was nieuki. Całe to forum powinno sie solidnie doszkolić, zanim zacznie obrażać ludzi. Wiśniewski jest, jaki jest nikt temu nie przeczy, ale w wyniku H-P mikro wyrażnie napisano: Kłykciny(...)z ogniskową transformacją do raka płaskonabłonkowego przedinwazyjnego. A to oznacza, że miał wiele szczęścia, bo nowotwór został wykryty bardzo wcześnie. Faza inwazyjna daje już przerzuty, a rak płaskonabłonkowy to dość często spotykany rodzaj nowotworu. Trzeba czytać, a nie oglądać obrazki.

xyz

~xyz -

Czego się nie zrobi dla tzw. statystyki :) zdjęcia z nocy poślubnej i rekord pobity :))

Fan

~Fan -

Lans przy pomocy symulowanego raka - no na polskim rynku jeszcze czegoś takiego nie było,choć zawsze musi być ten pierwszy raz! Jeżeliby się te rewelacje potwierdziły - to czerwony to żałosny osobnik !