Reklama

Plotki

To Frycz rzuciła Borcucha?

Czwartek, 16 czerwca 2011 (09:38)

Romans Olgi Frycz i Jacka Borcucha zakończył swój żywot. Według najnowszych informacji, to aktorka odeszła. Miała dość statusu "tej drugiej".

Zdjęcie

Olga Frycz i Jacek Borcuch, fot. Grąbczewski   /AKPA
Olga Frycz i Jacek Borcuch, fot. Grąbczewski  
/AKPA
Jak informowaliśmy za tygodnikiem "Na żywo", Olga Frycz i Jacek Borcuch nie są już razem. Reżyser jest widywany ostatnio w towarzystwie nowej kobiety, a Olga zaczęła samotnie pojawiać się na imprezach.

"Fakt" dowiedział się, że romans najprawdopodobniej zakończyła Frycz. Tak twierdzi znajomy Borcucha:

"Olga powiedziała Jackowi, że skoro ich związek jest jedynie romansem, to ona może spotykać się z kim chce. I tak się stało. Zaczęła umawiać się z innymi ludźmi i ich stosunki bardzo się ochłodziły".

Wszystko przez to, że Borcuch zwlekał ze złożeniem dokumentów rozwodowych. W końcu sprawę wzięła w swoje ręce żona reżysera, Ilona Ostrowska. Niestety, cierpliwość Olgi zdążyła już się wyczerpać.

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: To Frycz rzuciła Borcucha?

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (21)

Dodaj komentarz
pytająca

~pytająca -

Matko,dlaczego ta Frycz nie może domknąć ust?Coś ma ze szczęką??Oświećcie mnie proszę!

jacek

~jacek -

No też mi sensacja,wydmuchał i puścił wolno, ile można z taką brzydotą?

Agnieszka

~Agnieszka -

To Borcuch rzucił Frycz, znudziła mu się. Słyszeliście podobno książka MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY w zupełnie obaliła tezę o tym że kobieta może być nieatrakcyjną dla mężczyzny.Ponoć panie które przeczytały ten poradnik i stosują się do rad w nim opisanych, robią prawdziwą furorę wśród mężczyzn

hehe

~hehe -

Niskopienna-wysokodajna!

kinga

~kinga -

A fe! Ta Frycz to paskuda przy pani Ilonie! Jacek się pobawił małolatą i puścił jak się znudziła, teraz udał się do następnej,tylko mam nadzieję ,że tym razem do prawdziwej kobiety,a nie do takiego potyrcza!

ja

~ja -

Ani ładna, ani zgrabna. Facet ma farta, nie ważne kto kogo?

KLARA

~KLARA -

Frycz z końska buzią i tą wystajaca szczęką to pani Ilonie do pięt nie dorasta.Pani Ilona jest ładną, sympatyczną, wartościową kobietą bo chciała uratować rodzinę .Takie pomiotła jak Frycz zawsze się znajdą i zawsze będa robiły "karierę" przez łóżko.Życzę im wszystkiego co najgorsze, żonaty i zajęty facet, który ma dzieci, rodzinę to rzecz święta. Tylko na takie brzydactwo który kawaler by spojrzał, tylko starszy pan może, który szuka przygód.

wielbiciel I.O.

~wielbiciel I.O. -

Borcuch, po rozwodzie daj mi numer do swojej byłej żony - będę ją na rękach nosił i spełniał jej kaprysy...(bo Królowa jest zawsze tylko jedna)... a ty dalej baw się płaskimi (...) które pozują na 'bystrzejsze'... myślę, że w liceum znajdziesz sporo nowych fanek... :)

taki tez bylem

~taki tez bylem -

a co powie kiedys synkowi jak bedzie nocnika potrzebowal?

gość

~gość -

dobrze by było zeby z żadną z nich nie był...jedną i drugą oszukiwał a one obie wierzyły w jego miłość.......won z gościem..........tak długo czekał z decyzją aż narobił bigosu ..jednej i drugiej