Reklama

Plotki

Suchora i Kowalewski: 31 lat różnicy

Środa, 17 listopada 2010 (11:29)

Choć Agnieszkę Suchorę (42 l.) i Krzysztofa Kowalewskiego (73 l.) dzieli duża różnica wieku, świetnie dogadują się jako artyści, małżonkowie i rodzice Gabrysi...

Zdjęcie

Agnieszka Suchora i Krzysztof Kowalewski, fot.Kurkowska   /AKPA
Agnieszka Suchora i Krzysztof Kowalewski, fot.Kurkowska  
/AKPA
Kiedy kilkanaście lat temu aktorka dołączyła do zespołu warszawskiego Teatru Współczesnego, Krzysztof był tam prawdziwą gwiazdą, od lat jednym z najpopularniejszych polskich aktorów.

Była nieśmiała i trzymała się nieco z boku, jednak jej dziewczęca uroda tak go oczarowała, że na próbach trzymał się zawsze blisko niej.

Stał się jej powiernikiem i doradcą, gdyż Agnieszce właśnie rozpadało się małżeństwo z aktorem Sławomirem Packiem. On był w wieloletnim, nieformalnym związku z Ewą Wiśniewską.

I tak, mimo różnicy wieku, stali się sobie bardzo bliscy. Kiedy w 2000 roku na świecie pojawiła się malutka Gabrysia, ich wspólna relacja nabrała innego wymiaru.

Aktor kupił duże mieszkanie w Warszawie i postanowił założyć prawdziwą rodzinę. W 2002 roku stanęli z Agnieszką na ślubnym kobiercu.

Zdjęcie

1 listopada wszyscy razem kwestowali na Powązkach, fot.Baranowski   /AKPA
1 listopada wszyscy razem kwestowali na Powązkach, fot.Baranowski  
/AKPA

Drugi oficjalny związek

Pierwszą żoną Krzysztofa Kowalewskiego była kubańska tancerka Vivian. Przed laty młody, rozpoczynający dopiero karierę Krzysztof, zakochał się w egzotycznej piękności do szaleństwa. Byli małżeństwem przez trzy lata, ale mimo rozłąki pozostawali w dobrych relacjach. Połączył ich syn Wiktor - mieszka obecnie w Los Angeles i, podobnie jak ojciec, jest aktorem.

Agnieszka i Krzysztof są małżeństwem wyjątkowo zgodnym. Uwielbiają podróże, fascynuje ich Toskania. Lubią spędzać wolny czas na Mazurach, gdzie aktorka własnoręcznie przerobiła stodołę na dom w stylu skandynawskim.

- Chciałbym jak najdłużej być w pełni sił, żeby zapewnić córce radosne dzieciństwo, a potem dobre życie - mówi pan Krzysztof. I bije się w piersi: - Jak mój, dziś już 42- letni syn był mały, ja byłem strasznie zapracowany. Rano na planie, wieczorem w teatrze. Teraz już mnie tak nie chcą. Kiedyś mi syn zarzucił, że dla niego tyle czasu nie miałem.

Pan Krzysztof jest zakochany w córce do szaleństwa. - Dobrze nam razem. I jak tak idziemy sobie niespiesznie za rękę, to moja córka patrzy na mnie z miłością. I pyta cicho: "A batonika mi kupisz?".

Zdjęcie

Para spotyka się nie tylko w życiu, ale także na planie serialu "Daleko od noszy", fot.Gałązka   /AKPA
Para spotyka się nie tylko w życiu, ale także na planie serialu "Daleko od noszy", fot.Gałązka  
/AKPA

Przy swoich dziewczynach tryska energią. Odmłodniał. Gdy córka chce, potrafi w 10 minut zebrać się na basen. Na rower. - Jest w wygłupach z Gabrysią niestrudzony - opowiada Suchora.

- To raczej ona czasem ma dosyć i woła: "Mamo, weź go". Wtedy wpadam do jej pokoju i patrzę na tę kotłowaninę i pytam: "Boże, człowieku, ile ty masz lat?". A on na to: "No, jak to? 14!".

Dziś Krzysztof Kowalewski uzależniony jest tylko od swego zawodu. Kocha grać i rozumie, że jego żona również. Pomagał więc przy dziecku i starał się, by nie rezygnowała z ról.

Pani Agnieszka, jak żadna dotąd kobieta, doskonale wyczuwa jego nastroje. Wie, że kiedy on przygotowuje się do roli, potrzebuje skupienia i bywa nieobecny. Kiedy jest przemęczony, najlepszym lekarstwem jest sen. Bo wypoczęty tryska energią. Chociaż ma już dystans do życia.

- Szalenie ważne jest dla mnie, aby nie przywiązywać się do utrwalonego wizerunku, bo w życiu wszystko się zmienia, wszystko jest ruchome - mówi aktor. Jedyne, czego nie zamierza już w życiu zmieniać, to żony.

Zdjęcie

fot.Andras Szilagyi   /MWMedia
fot.Andras Szilagyi  
/MWMedia

(nr 46)

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

Rewia

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Czateria - Ploteczki

Czateria - Ploteczki

Reklama

Skomentuj artykuł: Suchora i Kowalewski: 31 lat różnicy

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 125,

przeczytane przez: 258 osób Dodaj komentarz