Reklama

Plotki

Skandal w TVN

Piątek, 27 stycznia 2012 (07:33)

"Żarcik" Bartka Węglarczyka na temat Ukrainek dotarł już za naszą wschodnią granicę.

Zdjęcie

Bartosz Węglarczyk /Andras Szilagyi /MWMedia
Bartosz Węglarczyk
/Andras Szilagyi /MWMedia

Przypomnijmy: podczas przeglądu prasy w "Dzień dobry TVN" dziennikarz i były szef działu zagranicznego "Gazety Wyborczej", rozmawiając z Jolantą Pieńkowską, nazwał pracujące w polskich domach Ukrainki robotami kuchennymi.

"Szkoda, że takich robotów w domu nie ma" - ubolewała prowadząca. Węglarczyk odparł: "Są, nazywają się Ukrainki".

Pieńkowska: "Proszę cię".

Węglarczyk: "Sprzątają wszystko w domu, no, hahahahaha".

O całym zdarzeniu pisze już "Ukraińska prawda": "Dziennikarz i wieloletni korespondent 'Gazety Wyborczej' w Moskwie, Bartek Węglarczyk, często nazywał Ukrainę swoim domem. Do zajścia doszło podczas transmisji na żywo porannego programu 'Dzień Dobry TVN'. Jolanta Pieńkowska, gospodyni show, skarżyła się, że wciąż nie ma robotów sprzątających domy. Na co Bartek Węglarczyk odpowiedział: 'Są! Nazywają się Ukrainki'. Pieńkowska próbowała go powstrzymać, jednak bez skutku".

Pod publikacją pojawiły się liczne komentarze, piętnujące polską arogancję i pychę. Inne przyznawały Bartkowi rację: "Prawdę powiedział, Ukrainki są nie tylko robotami, ale również sex-robotami w całej Europie".

Choć prezenter przeprosił na Facebooku za swoją wypowiedź (Wyszło idiotyczne, z mojej winy, zamieszanie z Ukrainkami, dziś w DDTVN. W ogóle mi nie chodziło o obrażanie ich, lecz o to, że są źle przez bardzo wielu pracodawców traktowane. Ale powiedziałem, jak powiedziałem, rozumiem, że można było to zrozumieć inaczej, więc wszystkich bardzo, bardzo przepraszam. Nie takie intencje, za szybki język), niesmak pozostał.

Zobacz wideo:

Zdjęcie

źródło: Facebook /oficjalna strona artysty
źródło: Facebook
/oficjalna strona artysty

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Skandal w TVN

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (420)

Dodaj komentarz
grn

~grn -

hehehe... bo to chlopak z kompleksami...dorwal sie i teraz kozaczy...a do tej pory staral sie kreowac n takiego milego, grzecznego... ale wyszlo szydlo z worka (slowo klucz?)

rene

~rene -

A zapomnieliście jak Polki robiły...... w Niemczech ? Jedźcie na plantacje ogórków ... tam Polki robią ogórki , oj robią

Alloterby

~Alloterby -

Jeden i ten sam świat warszawskich wieśniaków z mediów i salonów, od Wojewódzkiego do Węgłarczyka - bez smaku, bez ogłady, zarabiających krocie na wpatrzonych w nich jak w obrazek zakompleksionych polaczkach.

nika

~nika -

ale bufon.............................

FACET

~FACET -

NIE NA DARMO ISTNIEJE DOWCIP:"CO UKRAINKI ROBIĄ W POLSCE? ROBIĄ LODY! " KUBA TAK TRZYMAJ!

Kropka

~Kropka -

Pan Węglarczyk określił siebie - niedomówienie na wizji - to takie "normalne" i rodzi wszystkie konflikty!Proponuję rehabilitację - proszę pokazać filmy o Polkach(niemiecka telewizja ma ich sporo, widziałam w Niemczech).Podejmują pracę,której Pan i inni tak się brzydzą!Z głodu - Panie Węglarczyk,żeby dzieci pozostawione w kraju miały co jeść!!!To polskie kobiety uratowały tą "wspaniałą metamorfozę kraju" w którym Pan spija śmietanę!Wstyd to Panu nieznane słowo?!Życie jest ciekawe i wspomni Pan moje słowa.Kobiety ukraińskie są godne podziwu,że wytrzymują z takimi bufonami i ich brudem!

żenada

~żenada -

CZEGO SIĘ SPODZIEWACIE PO WNUCZKU TOWARZYSZA JÓZEFA ŚWIATŁO?

ja

~ja -

najlepiej udawać że czegoś nie ma. że bułgarki nie stoją przy drogach, ukrainki nie są gosposiami a polacy nie kradną na zachodzie..... i co ?? będzie niby OK ???

kita

~kita -

łatwo śmiać się gdy zarabia się krocie o których zwykły śmiertelnik może tylko marzyć,a czy my Polacy nie byliśmy do niedawna takimi robotami na zachodzie Europy,przeprosiny nic już nie dadzą,sprawa poszła w świat. ten pan jest gburem i bufonem,jeszcze nie wie,że w życiu bywa różnie i wszystko może obrócić się przeciw niemu, powodzenia P.Bartku oby nie musiał PAN kiedyś żałować tych słów.spkojnego sumienia i dobrego samopoczucia

agata

~agata -

co polaczki wstyd być sprzątaczką ; lepiej kraść zagranicą z tego znani jesteśmy w Europie i z pijaństwa. ale olacy uważaja, że są lepsi od każdego ze wschodu. a ty cepie wEglarczyk nie wiesz, że te sprzątaczki mają lepsze wykształcenie niż ty