Reklama

Plotki

Rozenek złożył pozew o rozwód!

Piątek, 4 stycznia 2013 (07:15)

Koniec drugiego małżeństwa perfekcyjnej pani domu coraz bliżej. Jej mąż, Jacek Rozenek, 2 stycznia w warszawskim sądzie złożył pozew rozwodowy.

Zdjęcie

Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek /Andras Szilagyi /MWMedia
Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek
/Andras Szilagyi /MWMedia

Jak ustalił "Fakt", aktor chce rozstania bez orzekania o winie. Jako powód rozwodu podaje rozbieżność charakterów i inne plany na przyszłość. Co ciekawe, we wniosku stwierdza, że kryzys w jego małżeństwie trwa już od dwóch lat.

Para prawdopodobnie rozwiedzie się na pierwszej rozprawie i dla dobra synów - 6-letniego Stanisława i 2-letniego Tadeusza - pozostanie w przyjacielskich relacjach.

Tymczasem Stanisław Kostrzewski, ojciec celebrytki, podobno nie jest zadowolony z tego, jak obecnie wygląda życie jego córki. Zanim została ona gwiazdą, namawiał ją, by zajęła się karierą naukową.

"Jego zdaniem dziewczyna z doktoratem z prawa nie powinna 'wygłupiać' się w telewizji. W dodatku w rękawicach pucować czyjeś domy" - zdradza "Na Żywo" osoba z otoczenia Kostrzewskich. 

Senior rodu nie tak wyobrażał sobie przyszłość swojej jedynej córki, nad której edukacją i wychowaniem czuwał, nie żałując pieniędzy. Ale Małgorzata postawiła na swoim. Rzuciła się w wir pracy, która ostatecznie przewróciła do góry nogami życie jej rodziny.

Doszło do tego, że jej synowie w pewnym momencie zamieszkali u dziadków, widując tatę i mamę tylko w weekendy.

Zakochani we wnukach Kostrzewscy nie odmawiali pomocy. Jako pierwsi czuli jednak, że perfekcyjnie funkcjonująca dotąd rodzina szwankuje. Dziś łudzą się, że rozwód nie dojdzie do skutku, wierząc, że wartości rodzinne wpojone Małgosi nie pozwolą jej zrezygnować z małżeństwa bez prób jego naprawienia.

"To byłaby dla niej największa porażka. Do informacji o rychłym rozwodzie pary trzeba więc podchodzić ostrożnie. Nic nie jest jeszcze przesądzone" - mówi informator "Na Żywo".

Wiadomo, że małżonkowie spędzili wspólnie Wigilię, a pierwszego dnia świąt aktor wybrał się na narty do Wierchomli w Beskidzie Sądeckim. Sam. 

Są razem od dziesięciu lat. Zarówno dla Małgorzaty, jak i Jacka będzie to drugie nieudane małżeństwo. Pierwsze - z prawnikiem Łukaszem - gwiazda TVN-u zawarła, będąc jeszcze studentką prawa.

Zdjęcie

Małgorzata i Jacek Rozenkowie /Baranowski /AKPA
Małgorzata i Jacek Rozenkowie
/Baranowski /AKPA

Zdjęcie

Małgorzata Rozenek /Andras Szilagyi /MWMedia
Małgorzata Rozenek
/Andras Szilagyi /MWMedia

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Rozenek złożył pozew o rozwód!

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (80)

Dodaj komentarz
rsp

~rsp -

Czy celebryta musi być szmatą. na szczęście sa wyjątki takie jak Żmijewski.

pik

~pik -

I trzeba bylo ta cala szopke odstawiac miesiacami ze niby tacy szczesliwi i tak im sie uklada, ze zadnego kryzysu nie przechodza i jak to sie wielce kochaja, ble ble ble.

jja

~jja -

Poprostu FACET, ego go zabiło i tyle. Kobieta to musi w domu siedzieć, albo robić karię na tyle, na ile mężusiow się podaba. Jeśli jeszcze -Boże broń- zostanie doceniona, to koniec.n

Aga

~Aga -

Pani Małgosia jest przemiłą osobą i bardzo pozytywnie ją odbieram. Kobieta zawsze zadbana, co niektóre panie mogą tylko zazdrościć.

ja

~ja -

"dziewczyna z doktoratem z prawa nie powinna 'wygłupiać' się w telewizji. W dodatku w rękawicach pucować czyjeś domy" nic dodać, nic ująć moim zdaniem

pipi

~pipi -

chętnie go schrupię

Igor

~Igor -

Aaa to ta dobrze zrobiona 50-tka?? brawa dla chirurgii plastycznej !

anna

~anna -

juz dawno zrobic powinien ten rogacz

KIKA

~KIKA -

IM DOBROBYT POPRZEWRACAŁ WEŁBACH ??????SZKODA DZIECI TYLKO!!!OBYDWOJE SĄ GÓWNO WARCI? CIEKAWA JESTEM ILE RAZY SIĘ JESZCZE BĘDĄ SIĘ ROZWODZIĆ W SWOIM ŻYCIU. PARANOJA I NIC WIĘCEJ.NIECH NAKLEPIĄ WIĘCEJ DZIECI ADZIADKOWIE BĘDĄ CHOWAĆ

gwinciarz

~gwinciarz -

Myslicie ze ktos zrywa gwint pod nieobecnosc Jacusia :-)