Reklama

Plotki

Polak w brytyjskim "Mam talent"

Poniedziałek, 29 listopada 2010 (08:38)

Polska Cher, czyli 33-letni Darek z Kielc, który wystąpił w półfinale telewizyjnego show "Mam talent" stylizując się na gwiazdę pop, weźmie udział we wstępnym castingu do brytyjskiej wersji programu, "Britains Got Talent".

Zdjęcie

Występ "polskiej Cher" w "Mam talent", fot. Paweł Wrzecion   /MWMedia
Występ "polskiej Cher" w "Mam talent", fot. Paweł Wrzecion  
/MWMedia
Mieszkający od kilku lat w Londynie kielczanin, wystąpił w półfinale trzeciej edycji programu. Zaszokował jurorów, ale również zdobył ich sympatię. Śpiewając hity artystki "If I could turn back time" i "Belive" zachwycił podobieństwem do oryginału, głosem, a także... pupą, na co zwróciła uwagę jedna Małgorzata Foremniak.

4 grudnia Darek weźmie udział w pre-castingu do brytyjskiej wersji show. "Podobnie jak w przypadku polskiej edycji programu, tam też ktoś mnie gdzieś wypatrzył, znalazł i zaprosił" - powiedział Darek.

"Z jednej strony będzie łatwiej, ponieważ ludzie w Anglii są bardziej otwarci, facet wcielający się w rolę kobiety nie wywołuje skandalu, jest czymś normalnym. Ale z drugiej strony muszę się liczyć z o wiele większą konkurencją" - ocenił swoje szanse naśladowca Cher. Uważa, że udział w programie może potraktować jak darmową reklamę.

Darek był jednym z laureatów brytyjskiego programu Drag Idol. Cher naśladuje od 2007 r. Śpiewać nauczył się sam. Pilnuje, by również wizualnie nie odbiegać od oryginału: ma odpowiednie peruki, makijaż i garderobę - co najmniej 10 kostiumów Cher, znanych z jej koncertów i teledysków. Naśladuje też mimikę i ruch sceniczny piosenkarki.

Darek mówi, że przebieranie się za Cher, to dla niego oderwanie się od rzeczywistości i świetna zabawa, przy okazji której może dobrze zarobić - występował już w klubach Londynu, Berlina, Paryża, Amsterdamu i Nowego Yorku.

"Wcielenie się w rolę tak znanej divy, która daje wspaniałe występy przez ponad 40 lat, jest rzeczą fajną i dopingującą. Jest to też magia sceny. To, że wkładasz kostium, poddajesz się charakteryzacji i bawisz ludzi. A potem schodzisz ze sceny i nikt cię prywatnie nie zna, jesteś zwykłą osobą" - opowiada.

Kielczanin nigdy nie spotkał prawdziwej Cher, nawiązał z nią jedynie kontakt na Facebooku. Wybiera się na koncert gwiazdy, zapowiadany na 5 lutego 2011 r. w Las Vegas.

Zobacz występ Darka w "Mam talent":

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

PAP life

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Czateria - Ploteczki

Czateria - Ploteczki

Reklama

Skomentuj artykuł: Polak w brytyjskim "Mam talent"

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (21)

Dodaj komentarz