Reklama

Plotki

Partnerka Magdy Femme to była żona Zamachowskiego

Środa, 26 listopada 2008 (10:48)

Anna Komornicka, z którą obecnie żyje piosenkarka Magda Femme, to była żona aktora Zbigniewa Zamachowskiego, który na pytanie dotyczące jego pierwszego małżeństwa, reaguje impulsywnie.

Zdjęcie

Magda Femme /fot.Jarosław Wojtalewicz   /AKPA
Magda Femme /fot.Jarosław Wojtalewicz  
/AKPA
"O tym nie będziemy mówić" - zastrzega nerwowo Zamachowski. Małżeństwo aktora z obecną dziewczyną Magdy Femme (Magda Pokora - właściwa tożsamość piosenkarki - przyp. red.) było nieudane. Para nie miała dzieci - pisze "Rewia".

"Zbyszek chciałby, abym zajmowała się domem. Lubi porządek, dobre obiady, rodzinną atmosferę" - żaliła się w prasie Komornicka, będąc jeszcze żoną aktora. "Ale chce również, abym miała jednocześnie swoją pracę, zainteresowania i możliwość ich realizacji. Są to poglądy zbieżne z moimi" - twierdziła.

Jej zadaniem było poszukiwanie interesujących ról dla męża. Zamachowski spełnił się dopiero w kolejnym małżeństwie z Aleksandrą Justą. Po roku małżeństwa doczekał się pierwszej córki, potem urodziła mu się jeszcze trójka dzieci.

Małżeństwo Magdy Femme z Michałem Wiśniewskim również się rozpadło. Piosenkarz twierdził później, że jego była żona jest lesbijką. Po rozwodzie z Michałem, Femme nie związała się z żadnym mężczyzną.

Obecnie wraz z Anną wychowuje córeczkę, efekt pozaustrojowego zapłodnienia. Nie chce wypowiadać się na ten temat: "Uważam, że najważniejsze, by dziecko urodziło się chciane, oczekiwane i było wychowywane przez kochające je osoby" - stwierdziła w jednym z wywiadów.

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

Rewia

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Partnerka Magdy Femme to była żona Zamachowskiego

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (21)

Dodaj komentarz
Megan

~Megan -

To jej menadżerka, nie partnerka. Media uwielbiają wszystko spłycać. A my gratulujemy narzeczonego i, być może już w krótce, oczekiwanego dzidziusia :))

dada

~dada -

I nikt nic z tym nie robi... a obie panie będą wypaczały dziecko już od najmłodszych lat! MASAKRA!!!

Pirania...

~Pirania... -

Magda Femme to "właściwa toższmość' piosenkarki. Ma zmienione nazwisko oficjalnie. Dziennikarzyny....

ave

~ave -

A nawet, jesli mieszka z kobietą, to co nam do tego? To jej prywatna sprawa z kim sypia i z kim dzieli lodówkę. Najważniejsze, że jej to odpowiada i, że ona jest szczęśliwa.

ewka

~ewka -

Show biznes Polski spada na psy ,ta z tym ta z tamtym ,tych dwoje tamte dwie paranoja same zle prowadzace sie osoby

MONIKA

~MONIKA -

MAGDA NIE MIESZKA Z KOMOROWSKą.SAMI WY I TA GAZETA DONOSILIśCIE O TYM.WIęC SKąD POMYSł,żE JEST TO JEJ PARTNERKA? jESTEśCIE NIEWIARYGODNI,CHYBA KTOś WAM ZLECIł TAKIE ARTYKUłY O MAGDZIE

fan

~fan -

Zycie z taka pokraka musialo doprowadzic do zmiany opcji,tak jedna jak i druga.

normal

~normal -

dlaczego nie pokazujecie wszystkich napisanych postów???? czy tam same gejowe siedzą na tym pomponie????

sega

~sega -

odkrycie

jejaka

~jejaka -

beznadziejni jestescie. zacofani ludzie w zacofanej polsce. !Uważam, że najważniejsze, by dziecko urodziło się chciane, oczekiwane i było wychowywane przez kochające je osoby- tak powiedziala famme. mysle ze wiele musicie sie od niej nauczyc. no bo przeciez waszym zdaniem lepiej gnebic dzieciaka w sierocincu niz wychowywac w rodzinie, w ktorej bedzie mialo wszystko. a co najwazniejsze milosc. i wcale nie bedzie inne niz wszyscy inni....moze nawet bedzie lepsze...