Przejdź na stronę główną Interia.pl

Partnerka Magdy Femme to była żona Zamachowskiego

Anna Komornicka, z którą obecnie żyje piosenkarka Magda Femme, to była żona aktora Zbigniewa Zamachowskiego, który na pytanie dotyczące jego pierwszego małżeństwa, reaguje impulsywnie.

"O tym nie będziemy mówić" - zastrzega nerwowo Zamachowski. Małżeństwo aktora z obecną dziewczyną Magdy Femme (Magda Pokora - właściwa tożsamość piosenkarki - przyp. red.) było nieudane. Para nie miała dzieci - pisze "Rewia".

Reklama

"Zbyszek chciałby, abym zajmowała się domem. Lubi porządek, dobre obiady, rodzinną atmosferę" - żaliła się w prasie Komornicka, będąc jeszcze żoną aktora. "Ale chce również, abym miała jednocześnie swoją pracę, zainteresowania i możliwość ich realizacji. Są to poglądy zbieżne z moimi" - twierdziła.

Jej zadaniem było poszukiwanie interesujących ról dla męża. Zamachowski spełnił się dopiero w kolejnym małżeństwie z Aleksandrą Justą. Po roku małżeństwa doczekał się pierwszej córki, potem urodziła mu się jeszcze trójka dzieci.

Małżeństwo Magdy Femme z Michałem Wiśniewskim również się rozpadło. Piosenkarz twierdził później, że jego była żona jest lesbijką. Po rozwodzie z Michałem, Femme nie związała się z żadnym mężczyzną.

Obecnie wraz z Anną wychowuje córeczkę, efekt pozaustrojowego zapłodnienia. Nie chce wypowiadać się na ten temat: "Uważam, że najważniejsze, by dziecko urodziło się chciane, oczekiwane i było wychowywane przez kochające je osoby" - stwierdziła w jednym z wywiadów.

Dowiedz się więcej na temat: Magda Femme

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje