Reklama

Plotki

Partnerka Magdy Femme to była żona Zamachowskiego

Środa, 26 listopada 2008 (10:48)

Anna Komornicka, z którą obecnie żyje piosenkarka Magda Femme, to była żona aktora Zbigniewa Zamachowskiego, który na pytanie dotyczące jego pierwszego małżeństwa, reaguje impulsywnie.

Zdjęcie

Magda Femme /fot.Jarosław Wojtalewicz   /AKPA
Magda Femme /fot.Jarosław Wojtalewicz  
/AKPA
"O tym nie będziemy mówić" - zastrzega nerwowo Zamachowski. Małżeństwo aktora z obecną dziewczyną Magdy Femme (Magda Pokora - właściwa tożsamość piosenkarki - przyp. red.) było nieudane. Para nie miała dzieci - pisze "Rewia".

"Zbyszek chciałby, abym zajmowała się domem. Lubi porządek, dobre obiady, rodzinną atmosferę" - żaliła się w prasie Komornicka, będąc jeszcze żoną aktora. "Ale chce również, abym miała jednocześnie swoją pracę, zainteresowania i możliwość ich realizacji. Są to poglądy zbieżne z moimi" - twierdziła.

Jej zadaniem było poszukiwanie interesujących ról dla męża. Zamachowski spełnił się dopiero w kolejnym małżeństwie z Aleksandrą Justą. Po roku małżeństwa doczekał się pierwszej córki, potem urodziła mu się jeszcze trójka dzieci.

Małżeństwo Magdy Femme z Michałem Wiśniewskim również się rozpadło. Piosenkarz twierdził później, że jego była żona jest lesbijką. Po rozwodzie z Michałem, Femme nie związała się z żadnym mężczyzną.

Obecnie wraz z Anną wychowuje córeczkę, efekt pozaustrojowego zapłodnienia. Nie chce wypowiadać się na ten temat: "Uważam, że najważniejsze, by dziecko urodziło się chciane, oczekiwane i było wychowywane przez kochające je osoby" - stwierdziła w jednym z wywiadów.

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

Rewia

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Czateria - Ploteczki

Czateria - Ploteczki

Reklama

Skomentuj artykuł: Partnerka Magdy Femme to była żona Zamachowskiego

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (21)

Dodaj komentarz