Reklama

Plotki

Oto żona Wojciecha Manna

Środa, 23 stycznia 2013 (11:33)

Wojciech Mann (64 l.) ma dystans do siebie, za co cenią go przede wszystkim kobiety. Szczególnie ta jedna - żona Ewa (41 l.)...

Zdjęcie

Wojciech Mann z żoną Ewą /Krzysztof Jarosz /Agencja FORUM
Wojciech Mann z żoną Ewą
/Krzysztof Jarosz /Agencja FORUM

Znane są liczne związki dziennikarza z radiem, "Szansą na sukces" czy Krzysztofem Materną. Natomiast znacznie mniej związek z... małżonką. Powód? Według Wojciecha Manna małżeństwo nie ma być medialne, a... normalne.

"Ciekawe w nim jest to, że odbiega od wzorca klasycznego amanta, a przyciąga kobiety jak magnes. I ja jestem tego niezbitym i, mam nadzieję, ostatnim dowodem" - śmieje się Ewa Bańska-Mann, żona dziennikarza.

On sam o sobie mówi tak: "Krążyły plotki, że aby ją zdobyć, poddałem się wielokrotnym operacjom plastycznym. Na szczęście mój wygląd nadal mówi sam za siebie, więc myślę, że nawet nie muszę tych plotek dementować" - śmieje się.

"Praktycznie całe życie musiałem sobie radzić z tą smutną prawdą, że niewielu jest grubszych ode mnie. I jakby tego było mało, to jeszcze jestem okularnikiem. Wielokrotnie wyśmiewano się z mojej tuszy, z tego, że sapię lub siorbię podczas prowadzenia audycji. Starałem się więc imponować czymś innym".

Co ciekawe, żonie Wojciech Mann zaimponował właśnie "niebanalną strukturą ciała".

"Nawet gdybym chciała, nie miałabym powodu, by się z niego wyśmiewać. Co nie znaczy, że jestem wobec męża bezkrytyczna. Zawsze mu powiem, że się fatalnie ubrał, gdy idzie do telewizji" - mówi Bańska-Mann.

"Tak, Ewa potrafi być naprawdę nieprzyjemna" - dodaje dziennikarz.

Uważa ją za najskuteczniejszą ze wszystkich diet, podkreślając, iż nikt tak jak ona nie przypilnuje, by się nie obżerał.

Oboje są dumni z syna Marcina (22 l.) - wychowali go na "kulturalnego człowieka, który słyszy i rozumie, ładnie mówi i słucha dobrej muzyki".

Dziennikarz deklaruje, że nie stara się na siłę odmładzać. Uważa, że różnice pokoleniowe są bardzo potrzebne, a ojciec nie powinien być dla syna kumplem, a autorytetem.

25 stycznia Wojciech Mann będzie obchodził 65. urodziny. "Już nas ostrzegł, żebyśmy mu nie stawiali świeczek na torcie, ponieważ to tylko pogłębia świadomość, jak wiele ma lat. Zresztą nie byłoby na czym tych świeczek ustawić, bo mąż nie je już słodyczy" - śmieje się pani Ewa.

Mann dodaje: "Pamiętam, że pięćdziesiąte urodziny przeszedłem bezboleśnie, ale teraz paraliżuje mnie świadomość, że naprawdę wkroczyłem w wiek emerytalny. Postaram się tak zaprogramować sobie głowę, żeby było więcej radości niż smutku przy okazji tych urodzin".

Zdjęcie

Wojciech Mann z synem Marcinem /Jarosław Antoniak /MWMedia
Wojciech Mann z synem Marcinem
/Jarosław Antoniak /MWMedia

Zdjęcie

Wojciech Mann z żoną Ewą /Krzysztof Jarosz /Agencja FORUM
Wojciech Mann z żoną Ewą
/Krzysztof Jarosz /Agencja FORUM

PG

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

Rewia

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Oto żona Wojciecha Manna

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (405)

Dodaj komentarz
u.k

~u.k -

jaki tam z niego kulturalny?przeciez w tej trojkowej audycji,do dziewczyny ,z ktora prowadzi program zwraca sie ,,ty,, podczas gdy ona do niego per pan...chyba ze w Warszawie sa takie zwyczaje ,bo juz i w publicznej ,,jedynce,, mozna zobaczyc takie sceny:Pzychodzi mloda kobieta do lekarza,ona do niego ,,panie doktorze,;,on do niej ,,ty,, albo,, dziewczyno,,wiocha pl.

Harry

~Harry -

no i p.Wojtek jest bardzo wporzo!!osobiscie wychowałem się na słynnej "trojce"..z panami : Kaczkowskim,Niedzwiedzkim i Mann! Dzieki panie Wojtku!!

asdf

~asdf -

Toż to istna pedofilia

Donna

~Donna -

Tłusta świnia Mann. Jego obecny program w TV to żenada i nuuuda..... Idź Pan na emeryturę bo już najwyższy czas. Zapalcie mu gromnice a ńie świeczki na torcie. Ten żart zarejestrowany w Internecie powinien byc podstawa do usunięcia z pracy.

bolo

~bolo -

przecież ta bańska (ciekawe jak naprawdę się nazywa) to żydówka.

Włada

~Włada -

i co z tego

Teresa

~Teresa -

Tylko pozazdrościć, że takiego tłuściocha chciała ładna i młoda kobieta. Ale tylko mężczyźni bez względu na wiek mają takie branie. Na odwrót raczej się nie zdarza. Bezinteresownie- 40 letni mężczyzna nie będzie wiódł życia przy grubej babci, nawet gdyby była atrakcyjnym fizycznie profesorem. Cóż- mężczyźni mają farta. Sami są brzydcy, a chcą ich piękne, młode, kobiety. Przeraża mnie tusza P Manna, żonie współczuje i bardzo się dziwię. Ale są takie, które uwielbiają się poświęcać, opowiadając jakie to są szczęśliwe przy boku tych nieatrakcyjnych, zazwyczaj dużo starszych, wyleniałych dziadków. Uważam, że on ma korzyści z tego związku. Zapewnioną opiekę na starość przez ładną, atrakcyjną "pielęgniarkę". A ona co? Grubego dziadka. Może i on inteligentny, ale zdecydowanie wolałabym szczuplejszego i młodszego inteligenta. Chyba, że rolę afrodyzjaka odgrywa fakt, że jest osobą znaną. Wykluczam kwestie finansowe i zaznaczam, że bardzo cenię sobie u ludzi wiedzę, inteligencję i kulturę osobistą. I kocham piękno, zarówno fizyczne jak i duchowe. Nie lubię dużej różnicy wieku, zawsze na niekorzyść kobiet, i nie mogę pojąć, dlaczego ludzie świadomie tak się ograniczają.

lidka

~lidka -

Takich bzdur dawno nie slyszałam; żalosny dziennikarzyna wyssal z palca cały rzekomy wywiad a zdjęcia sa nieaktualne bo sprzed kilku lat. Kobieta na tym zdjęciu nie ma ani 41 lat ani nie nazywa się Ewa a z calą pewnością nie jest żoną Manna.....

detox

~detox -

wyrazy współczucia pani Ewo....

e

~e -

TO ZDJĘCIE SYNA Z OJCEM JEST ZAJE....STE