Reklama

Plotki

Oto żona Wojciecha Manna

Środa, 23 stycznia 2013 (11:33)

Wojciech Mann (64 l.) ma dystans do siebie, za co cenią go przede wszystkim kobiety. Szczególnie ta jedna - żona Ewa (41 l.)...

Zdjęcie

Wojciech Mann z żoną Ewą /Krzysztof Jarosz /Agencja FORUM
Wojciech Mann z żoną Ewą
/Krzysztof Jarosz /Agencja FORUM

Znane są liczne związki dziennikarza z radiem, "Szansą na sukces" czy Krzysztofem Materną. Natomiast znacznie mniej związek z... małżonką. Powód? Według Wojciecha Manna małżeństwo nie ma być medialne, a... normalne.

"Ciekawe w nim jest to, że odbiega od wzorca klasycznego amanta, a przyciąga kobiety jak magnes. I ja jestem tego niezbitym i, mam nadzieję, ostatnim dowodem" - śmieje się Ewa Bańska-Mann, żona dziennikarza.

On sam o sobie mówi tak: "Krążyły plotki, że aby ją zdobyć, poddałem się wielokrotnym operacjom plastycznym. Na szczęście mój wygląd nadal mówi sam za siebie, więc myślę, że nawet nie muszę tych plotek dementować" - śmieje się.

"Praktycznie całe życie musiałem sobie radzić z tą smutną prawdą, że niewielu jest grubszych ode mnie. I jakby tego było mało, to jeszcze jestem okularnikiem. Wielokrotnie wyśmiewano się z mojej tuszy, z tego, że sapię lub siorbię podczas prowadzenia audycji. Starałem się więc imponować czymś innym".

Co ciekawe, żonie Wojciech Mann zaimponował właśnie "niebanalną strukturą ciała".

"Nawet gdybym chciała, nie miałabym powodu, by się z niego wyśmiewać. Co nie znaczy, że jestem wobec męża bezkrytyczna. Zawsze mu powiem, że się fatalnie ubrał, gdy idzie do telewizji" - mówi Bańska-Mann.

"Tak, Ewa potrafi być naprawdę nieprzyjemna" - dodaje dziennikarz.

Uważa ją za najskuteczniejszą ze wszystkich diet, podkreślając, iż nikt tak jak ona nie przypilnuje, by się nie obżerał.

Oboje są dumni z syna Marcina (22 l.) - wychowali go na "kulturalnego człowieka, który słyszy i rozumie, ładnie mówi i słucha dobrej muzyki".

Dziennikarz deklaruje, że nie stara się na siłę odmładzać. Uważa, że różnice pokoleniowe są bardzo potrzebne, a ojciec nie powinien być dla syna kumplem, a autorytetem.

25 stycznia Wojciech Mann będzie obchodził 65. urodziny. "Już nas ostrzegł, żebyśmy mu nie stawiali świeczek na torcie, ponieważ to tylko pogłębia świadomość, jak wiele ma lat. Zresztą nie byłoby na czym tych świeczek ustawić, bo mąż nie je już słodyczy" - śmieje się pani Ewa.

Mann dodaje: "Pamiętam, że pięćdziesiąte urodziny przeszedłem bezboleśnie, ale teraz paraliżuje mnie świadomość, że naprawdę wkroczyłem w wiek emerytalny. Postaram się tak zaprogramować sobie głowę, żeby było więcej radości niż smutku przy okazji tych urodzin".

Zdjęcie

Wojciech Mann z synem Marcinem /Jarosław Antoniak /MWMedia
Wojciech Mann z synem Marcinem
/Jarosław Antoniak /MWMedia

Zdjęcie

Wojciech Mann z żoną Ewą /Krzysztof Jarosz /Agencja FORUM
Wojciech Mann z żoną Ewą
/Krzysztof Jarosz /Agencja FORUM

PG

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

Rewia

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Czateria - Ploteczki

Czateria - Ploteczki

Reklama

Skomentuj artykuł: Oto żona Wojciecha Manna

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 407,

przeczytane przez: 1515 osób Dodaj komentarz