Reklama

Plotki

Oto Staszek Karpiel-Bułecka z żoną

Czwartek, 1 września 2011 (05:30)

Na pewno sprawi, że niejedno niewieście serce zadrży w czasie nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Kim jest Stanisław Karpiel-Bułecka?

Zdjęcie

Staszek Karpiel z żoną, fot.Kurnikowski   /AKPA
Staszek Karpiel z żoną, fot.Kurnikowski  
/AKPA
Nie jest tylko bratankiem lidera zespołu Zakopower, chociaż spogląda na stryja z podziwem.

"Przez w sumie niewielką różnicę wieku, to raczej trochę mój starszy brat" - zwierza się "Życiu na gorąco". W wywiadach Stanisław uparcie powtarza jednak, że to, co najważniejsze, zawdzięcza bratu - starszemu o 20 lat Janowi, znanemu z góralskiego zespołu Krywań, multiinstrumentaliście i architektowi.

Z takimi genami trudno się dziwić, że i Stanisława ciągnęło do muzyki.

Jak podaje "Życie na gorąco", zamiast odcinać kupony od sukcesu stryja, postanowił wziąć udział w niezależnym projekcie. W chwalonym przez krytykę i odnoszącym sukcesy zespole Gooral jest wokalistą. Nie zniósłby porównań ze sławnym wujem.

"Lubię chodzić własnymi szlakami" - przyznaje.

Nikogo nie powinien dziwić też fakt, że przyszły uczestnik "Tańca z gwiazdami" to znakomity narciarz. Jako piętnastolatek zakochał się w narciarstwie freestylowym i do dziś pozostał mu wierny.

A skoro już o wierności mowa... Płeć piękna z pewnością ze smutkiem odnotuje fakt, że Stanisław jest także wierny swojej żonie - atrakcyjnej blondynce, z którą pokazał się na początku sierpnia na zawodach Red Bull X-Fighters w Poznaniu.

Zdjęcie

Staszek z żoną, fot.Kurnikowski   /AKPA
Staszek z żoną, fot.Kurnikowski  
/AKPA

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Oto Staszek Karpiel-Bułecka z żoną

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (66)

Dodaj komentarz
Ola

~Ola -

Bzdury piszecie.! Jan to jego ojciec a nie brat! A blondynka Ania to jego dziewczyna a nie żona! :-)

Krysia z krakowa

~Krysia z krakowa -

Polak to takie wstrętne stworzenie ze jak widzi ze komuś się wiedzie typ musi go zniszczyć. Ja podziwiam ludzi z gór!!!tto wspaniali i ambitni z których możemy brać przykład!! Staszek tak trzymaj !! Hamow na świecie nie brakuje ale na szczęście ich zdanie się nie liczy

sweet kiss

~sweet kiss -

Bu ha ha ha... atrakcyjna blondynka! Pytam w którym miejscu??? Za to Pan Stanisław daje radę grubo!!! ale tak to jest, że w większości przypadków fajni faceci zamulają z takimi paszkwilami::( a potem robią je w buca na lewo i prawo.

zła

~zła -

Babcia pytała w programie kiedy on wreszcie się ożeni, a Wy piszecie, że pojawił się z żoną. No gratulacje, co to za tłumoki tutaj piszą artykuły. Weszłam tutaj raz i już nie odwiedzę. ;)

adkb23

~adkb23 -

przystojniak z niego:):):) nie mi oceniać wygląd dziewczyny. sama nią jestem no ale te zgryźliwe komentarze pewnie są z zazdrości.

zuza

~zuza -

gdzie ta atrakcyjna zona, bo to chyba nie ta obok pospolita blondynka???

kasia

~kasia -

Staszek nie ma żony! Kawaler

monika

~monika -

śmiać mi się chce z Waszych komentarzy, każdy z Was ma swoje wady i zalety, a sądząc po komentarzach mnóstwo kompleksów, facet jak facet, jeden powie przystojny drugi nie i tyle każdy ma swój gust i nie ma o co się sprzeczać. Każdy ma swoje zdanie i nie należy oceniać gustu innych. To media robią gwiazdy ze zwykłych ludzi, żeby później na nich zarobić, a my czytając o tych właśnie "gwiazdach", oglądając tv napędzamy motorek sławy i nabijamy im kaskę i to nie małą. pozdrawiam Was serdezcnie

viola

~viola -

stasiu to wielki burak i zarozumialec!

qqq

~qqq -

To nie jest jego żona ;/