Reklama

Plotki

Oto przyrodnia siostra Dody!

Środa, 19 grudnia 2012 (08:05)

O 13-letniej Paulinie Doda dowiedziała się niedawno. Jak poradzi sobie z nowym wyzwaniem?

Zdjęcie

Paulina Rabczewska (Rewia), Doda (MWMedia, Jarosław Antoniak) /MWMedia
Paulina Rabczewska (Rewia), Doda (MWMedia, Jarosław Antoniak)
/MWMedia

Stary domek na skraju Ciechanowa. Tu w bardzo skromnych warunkach z mamą i bratem mieszka Paulina Rabczewska, przyrodnia siostra sławnej Dody (28). Cała trójka od kilku lat wynajmuje tutaj kąt dla siebie. Ale nie wiadomo, jak długo będą mieli oni dach nad głową - stary dom ma zostać wkrótce rozebrany.

"Wszyscy myślą, że skoro moją siostrą jest Doda, to ja opływam w dostatki i udaję, że nic nie mam" - mówi ze smutkiem. Choć nie mają na węgiel i marzną, dziewczynka podkreśla, że nie opuszcza ich nadzieja na spełnienie kilku wigilijnych życzeń.

Gdy przed laty jej mama przyjechała z prowincji pracować w Ciechanowie - mieście, które miało być dla niej wielką szansą - poznała Pawła Rabczewskiego (63), obecnego radnego, u którego podjęła pracę. Znajomość wykroczyła poza ramy służbowe. Zaszła w ciążę.

Dwa lata po narodzinach Pauliny została sama - kontakt z ojcem Dody urwał się, rozpadło się małżeństwo. Do tego doszły kłopoty finansowe.

Przez wiele lat kobieta zmagała się ze strachem, aż wreszcie zdecydowała się uporządkować prawną sytuację Pauliny. Badania genetyczne (DNA) potwierdziły to, o czym ona sama dobrze wiedziała i o czym mówiło się w Ciechanowie.

Pan Paweł, gdy mała się urodziła, miał już 15-letnią córkę Dorotę. Wiedział, że im więcej rodzice inwestują w dzieci, tym lepszy mają one potem start w dorosłość. Ale mimo to nie zgodził się łożyć na drugą córkę 2000 zł, ani nawet 1200 zł, o które wnosiła mama Pauliny. Zaproponował 300 zł!

Sąd nakazał płacić 500 zł. Na 13. urodziny dziewczyna po raz pierwszy dostała coś od swojego taty - alimenty... Od tego czasu używa nazwiska Rabczewska. Jej wychowawczynią szkolną jest ta sama nauczycielka, która kiedyś uczyła skandalistkę.

O 13-letniej siostrze Doda dowiedziała się niedawno. Ma już brata - syna matki z pierwszego małżeństwa - którego bardzo wspiera. Dzięki niej Rafał ma pracę, o którą tak trudno w Ciechanowie, gdzie bezrobocie wynosi aż 17 procent. Jako menedżer odpowiada za koncerty gwiazdy.

"Dorota ma wielkie serce, wiele w niej miłości" - powtarzają osoby z otoczenia wokalistki. Udowodniła to, pomagając choremu na białaczkę Nergalowi, wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz uczestnicząc w akcji na rzecz placówki opiekuńczo-wychowawczej dla dzieci w Sońsku koło Ciechanowa.

Wiadomość, że ma siostrę, z pewnością była dla niej zaskoczeniem. Nie wiedziała, że 5 października Paulinka obchodziła urodziny. Dziewczynka jest świetnym sportowcem. Talent odziedziczyła po tacie. Ale często się przeziębia, bo w domu jest zimno. Mimo to nie narzeka. I ma też dobre serduszko - przygarnęła suczkę Roksi i kota Franka. Marzy o aktorstwie.

Zdjęcie

Doda z rodzicami /Paweł Wrzecion /MWMedia
Doda z rodzicami
/Paweł Wrzecion /MWMedia

Monika Dąbrowska

51/2012

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

Rewia

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Oto przyrodnia siostra Dody!

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (568)

Dodaj komentarz
ja

~ja -

wstyd jak cholera....wspaniala rodzina w wersji mix -mama oraz jej syn z pierwszego małżeństwa i tata oraz ich wspólne córeczka, a do tego córka taty z romasu sprzed kilkunastu lat, a plotki mowia, ze jest ich wiecej :) No cóż, ale pokazać sie razem trzeba - miłóść w rodzinie jest najważniejsza

Doda

~Doda -

Stara mu nie dawała to sobie poszukal młodsza! Żałował 5zl na gumki to teraz niech płaci 500! I tej starej nie wstyd ze stary jej takie rogi przyprawil , ja bym się pod ziemie zapadła !!

kreciofon

~kreciofon -

doda to cwelówa

ala

~ala -

Ta "dziewczynka" ma 13 lat a wygląda jak stara lampucera, pewnie po matce. Doda nic jej się nie należy co najwyżej jej matce- po ryju za puszczlstwo!!! Dziewka nie dziewcczynka.

dum

~dum -

I dobrze że po alimenty poszła i o DNA się postarala. Tyle lat zwlekała niepotrzebnie sama się borykając. Dla chama co zabawił się, spłodził i mial wszystko gdzieś konsekwencje i się nie interesował córką. Sama wychowuje dziecko bez jego ojca. płaci 250zł! I nic go nie obchodzi więcej. Biedne jego dzieci ze teraz za ojca musza czytac takie rzeczy

karolina

~karolina -

A ja wam powiem tak, moim zdaniem Doda ma 100% racje!!!! Ma brata z pierwszego małżeństwa mamy i mu pomogła , żyje z nim w dobrych stosunkach!! i nagle pojawia sie jakaś biedna dziewczynka która mówi jak jej źle!!... no prosze was to jest poprostu chęć pokazania sie i tyle, tyle lat żyła i nagle jest gorzej?? Co prawda to prawda że ojciec dziecka też powinien płacić alimenty.. Ale ludzie to nie jest nasza sprawa!! to sprawa prywatna i osobista Dody i jej rodziny... Dlaczego oczerniacie co niektórzy Dode... a wy co chcielibyście płacić na dziecko kobiety która chciała rozwalić malżeństwo waszych rodziców?? bądźmy szczerzy napewno nie!!! A ja podziwiam Dode za jej twardy charakter!!!

Kasia

~Kasia -

fakt biedny kopciuszek oczernia zla siostre... to po jaka cholere podc.zepia sie pod jej nazwisko skoro ona taka zla i niedobra??? ojojoj tyle jest na swiecie biednych rodzin ktorym spoonsorka DODA nie pomaga jaka TRAGEDIA.

@@@

~@@@ -

Jaka ona biedna? To media ja tak pokazują, bo rozkręcić burzę. Ta 13-taka żyła do tej pory i widać żebra jej nie wystają, więc razem ze swoją mamusią jakoś dawały sobie radę, a teraz, jak mają 5 stów więcej to tym bardziej dadzą sobie radę. Niech żyją w miarę swoich możliwości, a nie żerują na sławie DODY i chcę się podczepić pod jej kasę. WSTYD. Doda brawo, nie daj się i niech Twój tata walczy o każde 10 zł w sądzie jak przyjdzie do ponownych rozpraw.

Pola

~Pola -

Mowcie co chcecie ale Doda to nie koszmarna Edyta Gorniak. Jak znam zycie - Doda pokaze ze jest ponad podzialami. Doroto - pokaz ze zestes krolowa! Pomoz tej biednej przyrodniej siostrze! Wierze w Ciebie.

Awanka

~Awanka -

Jakim trzeba być wstrętnym człowiekiem jak sie zrobiło dziecko i nie chcieć na nie łozyć. Dziecko sie na swiat nie prosiło . Żyje w podłych warunkach gdy ten opływa w luksusy. Wstyd i hańba.