Reklama

Plotki

Ohme wyprowadziła się od męża

Wtorek, 23 listopada 2010 (05:30)

Małgorzata Ohme, współautorka "Co z tym życiem?", podobnie jak Kinga Rusin, ma za sobą bolesne rozstanie z mężem. - Gdy rodziła się książka, Małgosia też miała kłopoty osobiste - mówi jej znajoma.

Zdjęcie

Małgorzata Ohme i Kinga Rusin, fot.Jarosław Antoniak   /MWMedia
Małgorzata Ohme i Kinga Rusin, fot.Jarosław Antoniak  
/MWMedia
Panie pierwszy raz spotkały się kilka lat temu. - Na jakimś bankiecie podszedł do mnie mądry człowiek i spytał: "Masz smutne oczy, dlaczego?". Tym człowiekiem, który dostrzegł więcej niż inni, była Małgosia - opowiadała Rusin podczas wieczoru autorskiego.

- Wiedziałam, dlaczego jest mi smutno, ale nie chciałam się do tego przyznać sama przed sobą. Po tym prostym pytaniu, ledwo powstrzymałam łzy. Jakby w moim sercu otworzyły się jakieś zaryglowane od dawna drzwi.

Do ponownego spotkania doszło, kiedy dziennikarka szukała psychologa, z którym napisze książkę. Był to trudny czas nie tylko dla niej, ale przede wszystkim dla Małgorzaty:

- Małżeństwo z psychologiem Rafałem Ohme, współpracującym m.in. z Januszem Palikotem, przeżywało poważny kryzys - zdradza pismu "Na żywo" jej znajoma.

- Życie pary psychologów mogło wydawać się bajkowe: dom pod Warszawą, dwójka udanych dzieci. Jednak gdzieś po drodze małżonkowie zgubili to, co najważniejsze - miłość.

Prezenterka wspierała przyjaciółkę, pomogła jej rozliczyć się z przeszłością, pokazała, że warto wyjść z toksycznego związku. - Tuż po ukazaniu się książki, Małgosia z dziećmi wyprowadziła się od męża - dodaje rozmówczyni tygodnika.

"Zdejmuję zdjęcia ze ścian, wyrzucam szczoteczkę do zębów, kasuję stare SMS-y. Zaczynam odkrywać inną rzeczywistość i siebie w niej" - tak Ohme napisała o rozstaniu z mężem. Pisanie książki nazywa osobistym podsumowaniem. "Zrobiłam to, by sama sobie to wszystko w głowie uporządkować".

Panie pracują już nad kontynuacją bestselleru.

Zdjęcie

fot.Engelbrecht   /AKPA
fot.Engelbrecht  
/AKPA

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Czateria - Ploteczki

Czateria - Ploteczki

Reklama

Skomentuj artykuł: Ohme wyprowadziła się od męża

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 92,

przeczytane przez: 164 osoby Dodaj komentarz