Reklama

Plotki

Mucha powraca!

Piątek, 23 maja 2008 (12:29)

Wreszcie na ekrany powraca Ania Mucha. Co prawda nie w serialu, a w Gali, za to będzie to gala nie byle jaka. Już 31 maja zobaczymy, jak Ania Mucha poprowadzi galę wręczenia nagród Wiktory 2007.

Zdjęcie

Anna Mucha   /MWMedia
Anna Mucha  
/MWMedia
Partnerować jej będzie publicysta Szymon Hołownia, a uroczystość odbędzie w sobotę 31 maja o godzinie 20.30 w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej. Transmisja w telewizji rozpocznie się nieco wcześniej, bowiem stacja pokaże również, jak Olivier Janiak wita polskie gwiazdy małego ekranu na słynnym czerwonym dywanie.

Dla porządku przypomnijmy, że Wiktory to plebiscyt na osobowości telewizyjne, osoby bardzo popularne i cenione, występujące we wszystkich telewizjach w Polsce. W tym roku statuetki będą wręczane po raz dwudziesty trzeci.

Organizatorami gali są Akademia Wiktorów i telewizja TVN. Laureatów nagrody w dziewięciu kategoriach wybierają członkowie Akademii Wiktorów złożonej z dotychczasowych laureatów Wiktorów i SuperWiktorów. Publiczność (za pomocą telefonów i sms-ów) ma prawo głosu tylko w jednej kategorii nazwanej Wiktor Publiczności.

W tym roku nominowanych w niej jest pięć osób: Krzysztof Ibisz, Robert Janowski, Monika Richardson, Kinga Rusin i Natasza Urbańska.

Artykuł pochodzi z kategorii: Plotki

MWMedia

Reklama

Reklama

Zakupy

Reklama

Zakupy

Reklama

Skomentuj artykuł: Mucha powraca!

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (9)

Dodaj komentarz
krytyk

~krytyk -

"Hameryka" nie pozwolila zrobic kariery??? To nie Polska gdzie sie ma plecki? Tam nie wystarczyly? Za male? Oj szkoda, naprawde... A tak sie sie swietnie zapowiadalo. A moze do korytka tylko. No coz korytko to korytko, smaczne?.... Skorzystac trzeba. "Wszak formatu nie wyceni kundelek na bazarze".

dorcia

~dorcia -

Bardzo lubię Anię, śliczna utalentowana. Cieszę się że wraca.

KC

~KC -

lepiej zeby nie przyjezdzala. Nich siedzi tam gdzie wyjechala. Lansowana na sile kolejna gwiazdeczka, ktora wczesniej zakrecila w glowie i w lozku slawnej osobie.

yol

~yol -

to see Kubus pobzyka....a jaki bedzie miała dekold tym razem? nO i co znowu palnie?

babcia  64 lata

~babcia 64 lata -

Muszka ,to calkiem fajna dziewczyna

Ela-realistka

~Ela-realistka -

Boże, miej w opiece te Wiktory! A tak naprawdę to niczego poza konwencję nie powie, szczęśliwa, że trafił się jej kawałek grosza.

Lizuskaa

~Lizuskaa -

Poprowadzi chyba w 2008r... Pozdrówki

Spoinka

~Spoinka -

Ściągają ją specjalnie z New Yorku z nadzieją na skandal? :]